Su Geçirmeyen Bayan Çizme Modelleri

Su Geçirmeyen Bayan Çizme Modelleri

Soğuk havaların ve yağışlı kış günlerinin kurtarıcısı su geçirmez bayan çizmeler için sipariş vermek mümkün. Türkiye’nin en kaliteli çizme üreticisi olan Asil Kundura, kişiye özel kadın çizme siparişi ile sizlere hizmet veriyor. Peki su geçirmeyen bayan çizme modelleri nerede ve nasıl bulunur, özel kadın çizmeleri için sipariş vermek mümkün mü bu ve tüm merak edilen sorularınız için sizlere çok özel bir yazı hazırladık.

 

Su Geçirmez Çizme Modelleri

 

Bu yılın kadınlar arasında en çok aranan ayakkabı modelleri arasında dizüstü ve peluşlu bayan çizmeler dikkat çekiyor. Hakiki deriden yapılan çizme modelleri arasından hoşunuza giden ve çizme siparişi vererek yaptırmak mümkün. Günümüzde kadınlar için şıklık ve zarafet kadar kaliteli deri ayakkabıların kıyafetlerle uyum göstermesi de bir o kadar önem arz ediyor.

Dizüstü Bayan Çizme Modelleri

Dizüstü Bayan Çizme Modelleri

Kot pantolon ya da kumaş etek altına giyilebilecek dizüstü çizme modelleri için deri kalitesi ve çizme standartları şık bir görünüm için önem arz ediyor. Yani derideki asalet ile bütünleşen model görünümü ve renk uyumu modayı yakından takip eden bayanlar için oldukça dikkat çeken konular arasında.

 

Özel Üretim Bayan Çizmeler

 

Deri kalitesinden içine kullanılacak astar ve taban kalitesine kadar özgürce belirleyebileceğiniz çizmeler özel üretim ile sizlerle buluşuyor. Çizme rengini ve model çizgilerini de dilediğiniz şekilde belirleyebileceğiniz özel çizme siparişleri için alt kısımdaki online çizme sipariş sisteminden detaylı bilgi alabilirsiniz. Günümüzde hazır ürünlerden ziyade el yapımı çizmeler ve özel sipariş çizme çeşitleri için üretimler de söz konusu.

Özel Üretim Bayan Çizme Siparişi

Özel Üretim Bayan Çizme Siparişi

Herhangi bir çizme modelini size özel renk, ayak numarası ve özelliklerde belirleyerek çizme siparişi verip yaptırabilirsiniz. Nasıl su geçirmez çizme siparişi verebilirim sorusuna 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş hattından yanıt bulabilirsiniz.

 

Çizme Siparişi

 

Türkiye’nin en kaliteli çizme üreticileri arasında adından gururla söz ettiren Asil Kundura, sizler için özel çizme siparişi yapmanın gururunu yaşıyor. Üstelik 1. sınıf kalitede kullanılan malzemeler ile sınıf üstü ürünlere sahip olabiliyorsunuz. Sizler için 30 numaradan 50 numaraya varan büyük ve küçük ayaklara özel üretimler de mevcut. Tabi ortopedik çalışmalar için ayağında çeşitli problemler bulunan vatandaşlar da özel üretim çizme yaptırabilir.

Nasıl özel çizme yaptırırım sorusuna cevabı alt kısımdaki online canlı destek sisteminden kolayca bulabilir, dilediğiniz deri ürününü size özel olacak şekilde yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi