İstanbul’a Özel Çizme Siparişi Yapan Firma – Asil Kundura

İstanbul’a Özel Çizme Siparişi Yapan Firma – Asil Kundura

Havaların bozulması ile ayağını düşünenler, “acaba nasıl bir çizme alsam” telaşına girmeye başladı desek yeridir. Çin mallarının piyasayı adeta işgal ettiği şu günlerde kaliteli çizme yaptırmak isteyenler için bir engel gibi görünse de yerli bir firma olarak sizin için kaliteyi ayağınıza sunmaktan mutluluk duyuyoruz. İstanbul’a özel çizme siparişi yapan firma olarak başarımızın çok ötesinde ülkemizin dört bir yanına yönelik sipariş ayakkabı hizmetimizle başarımıza başarı katmaya devam ediyoruz. Kartal, Beşikdüzü, Bahçelievler, Üsküdar, Kadıköy ve tüm semtlerinden çizme siparişi verebilirsiniz. Günlük giymek istediğiniz ayakkabı siparişlerinizin yanısıra özel gün ve geceler için ayakkabı siparişi de verebilirsiniz. Gelinlik ayakkabı, balo ve nişan ayakkabı siparişi alanında uzman olan Asil kundura, dilediğiniz ayak numarasına göre ayakkabınızı yapabiliyor. Üstelik istediğiniz renk ve seçeneklerde değişiklik yapabiliyorsunuz. İstanbul’a ayakkabı siparişi yaparken mesafe gözetmeksizin en kısa sürede ürün tamamlanarak adresinize gönderiliyor. Yeni sezon çizme modelleri ile size farklı seçenekler de sunuyoruz.


Çizme Siparişi Vermek İçin Ne Gerekli?


1- Yaptırmak istediğiniz çizme modelinin fotoğrafını 0534 526 79 07 nolu whatsApp sipariş hattımıza gönderin.
2- Çizme siparişi vermek için firma yetkilileri ile görüşmenizde renk ve model konusunda net bilgi vermelisiniz.
3- Ayağınızda kemik veya tarak gibi bir problem varsa bunu da firma yetkililerine bildirin.

 

Özel Çizme Siparişi

Özel Çizme Siparişi

Özel Çizme Siparişi

Özel Çizme Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi