Sipariş İle Özel Ortopedik Bot Yapımı

Sipariş İle Özel Ortopedik Bot Yapımı

Ayağınızda bulunan sağlık sorunlarından kaynaklı her ayakkabıyı rahat bir şekilde kullanıp giyemiyorsanız üzülmeyin. Ayak şekil yapınıza uygun ortopedik bot siparişi verebileceğiniz profesyonel ayakkabı sipariş sistemi sizler için geliştirildi. Türkiye’nin he noktasından güvenilir ve kaliteli ortopedik ayakkabı hizmetinden faydalanabiliyorsunuz. Üstelik ayak numarası piyasada olmayan büyük ve küçük numara olan kişiler için de istenilen renk ve modelde uygun ortopedik bot, çizme ve ayakkabı yapılması mümkün.

Ortopedik Erkek Bot Yaptırma

Siz değerli ziyaretçilerin nasıl ortopedik erkek botu yaptırılır diye merakına Asil Kundura yetişiyor. İstediğiniz erkek bot modelini ayak şekil yapınıza uygun sipariş verebilirsiniz. Üstelik 30 numaradan 48-49-50 numara gibi büyük ayaklara özel erkek botu yaptırmak da mümkün oluyor. Farklı erkek botları ortopedik standartlarda yaptırılması da söz konusu. Ülkemizin her noktasından erkeklere özel ortopedik bot siparişi vererek dilediğiniz modelde ayakkabılara sahip olabiliyorsunuz.

Ortopedik Erkek Bot Modelleri

Ortopedik Erkek Bot Modelleri

Derinin kalitesi ve kullanılan malzemelerin özelliği kaliteli bir ayakkabının ortaya çıkması için önem arz etmekte.  Sıra dışı Bot Modelleri için kaliteli tasarımların adresi olan Asil Kundura ile iletişim kurarak erkek bot siparişi hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kişiye Özel Erkek Bot Siparişi

Özel üretim erkek bot yaptırmak artık birkaç dakikanızı alacak. Herhangi bir sayfada ya da görseldeki erkek bot modelini WhatsApp Erkek Bot Siparişi hattımız olan 0534 526 79 07 numaralı hat üzerinden iletişim kurarak bot siparişi verebilirsiniz. Üstelik ortopedik erkek botu yaptırmak için de ölçü ve standartları belirtmeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi