Ortopedik Erkek Bot Siparişi – Asil Kundura

Ortopedik Erkek Bot Siparişi – Asil Kundura

Rahat etmesini istediğiniz bir ayak için kaliteli ayakkabı önemli bir kriter olarak bilinmekte. Ortopedik ayakkabı yaptırmak için ayağınızdaki sorunun ne olduğu kadar ustanın nasıl bir üretim sağlayacağı da önemlidir. Ortopedik bot üretimi için ayak yapınıza en uygun taban ve kalıp hazırlanırken botun kalitesi kadar ayağınızın rahatlığı da önemli yer tutmaktadır.

ısmarlama bot siparişi

Ortopedik bot siparişi

Ortopedik Erkek Ayakkabı Siparişi alanında uzman olan Asil Kundura, Anlara’dan tüm Türkiye’ye uluslararası kaliteyi hazırlarken ayağınızın sağlığı için hizmet vermeye devam ediyor. Tabi burada önemli iki madde olan kalite ve ayak sağlığı temel prensip olurken, profesyonel bir işçilik ile kaliteli malzeme ana standartları oluşturmakta. İstanbul’da ortopedik erkek botu yaptırmak isteyen müşterilerimiz için ayağınıza en uygun ayakkabı modelini sizler için hazırlıyoruz. Üstelik herhangi bir yerde beğendiğiniz bir bot modelini sizin için hazırlayarak ayağa özel yapıyoruz.

erkek ayakkabı modelleri

erkek ayakkabı modelleri

Bay ve bayan ortopedik bot siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı bot sipariş sistemimizden bizimle iletişim kurarak detayları öğrenebilirsiniz. Günün 24 saati açık olan sistemimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet verirken, problemli ayaklar bundan böyle rahat edecek.

büyük numara bot siparişi

büyük numara bot siparişi

Ayağınızda kısalık mı var, ya da ayağınızın ön kısmında kemik var da ayağınıza uygun ayakkabı bulabilmekte zorluk mu çekiyorsunuz? İşte bu ve buna benzer problemleriniz için istediğiniz ayakkabı modelini ayağınıza ve isteklerinize göre yaparak adresinize gönderiyoruz.

Erkek Bot Modeli

Erkek Bot Modeli

Tek yapmanız gereken, iletişim numaramızdan ortopedik bot sipariş detaylarınızı bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi