Platformlu Gelin Ayakkabısı Modelleri & Sipariş

Platformlu Gelin Ayakkabısı Modelleri & Sipariş

Nişan ve düğün günlerinize göre ayağa en şık ve en kaliteli gelin ayakkabı modelleri sizler için hazırlanıyor. Bir mağaza ya da sitede beğenmiş olduğunuz gelinlik ayakkabısı artık size hayal olmaktan çıkarak, doğrudan ayağınıza hazırlayıp getiriyoruz. Düğün ve nikâh gibi insanların çok önemli günlerinde ayaklarının en rahat edebileceği, gelinliğe uygun gelinlik ayakkabı modelleri değerli müşterilerimiz için büyük bir titizlikle hazırlanmakta. Tabi bunları hazırlarken 1. Sınıf kalitenin ve günün anlam ve önemini anlatabilecek şıklığın ayağa yansımasını sağlıyoruz.

 

Platformlu Gelinlik Ayakkabı Siparişi Vermek İçin Gerekenler;

 

Nikâh, nişan ve düğünleriniz için platformlu gelinlik ayakkabısı siparişi vermek için doğru adrestesiniz. Siz yaptırmak istediğiniz gelin ayakkabısı modelini bize gönderin, biz sizin ayağınıza en uygun şekilde sipariş ayakkabı modelinizi hazırlayıp en kısa süre içinde gönderelim.

Platform gelinlik ayakkabı

Platform gelinlik ayakkabı

Düğün, nişan ve nikâhınızda üzerinize giyeceğiniz kıyafete en yakışır ve uyumlu ayakkabıyı istekleriniz doğrultusunda özenle hazırlıyoruz. Büyük numara gelinlik ayakkabısı siparişi vermek isteyen müşterilerimizin yanısıra, Boyu uzun gösteren gelinlik ayakkabısı, platform gelinlik ayakkabı modelleri gibi birçok farklı seçeneği sizlere hazırlamaktayız. Türkiye’mizin tüm il ve ilçelerine özel tasarım gelinlik ayakkabı sipariş hizmetimiz ile ne kadar gurur duysak azdır.

Platformlu gelin ayakkabısı

Platformlu gelin ayakkabısı

Ayağınızdaki nasır, kemik veya tarak gibi kafanıza takılan sorunları dert etmenize gerektirmeden ayak yapınız için özenli ve hummalı bir çalışma başlatıyor, dilediğiniz ayakkabının modelini 1. sınıf kalitede hazırlayarak adresinize gönderiyoruz. İletişim için 05345267907 numaralı whatsApp iletişim numaramız veya info@asilkundura.com.tr mail adresimiz ile iletişim sağlayarak siparişleriniz ile ilgili bilgi ve detayları öğrenebilirsiniz.

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi