Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri 2017

Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Modelleri 2017

Yılların eskitemediği özel tasarım erkek ayakkabı modelleri arasında fermuarlı ve bağcıklı modeller geçmişten günümüze daima tatlı ve kendine özgü rekabet içine girmiştir. 2017 yılı özel erkek ayakkabılar da tasarım harikası bu bağcık ve fermuar modelleri arasında sürekli olarak med-cezir yaşadığı görülmekte. Sizler için hazırlamış olduğumuz 2017 yılı özel tasarım erkek ayakkabı modelleri içerisinde fazla beğenilen ve en çok alınan ayakkabı modelleri sırası ile paylaşılacak.

 

Bağcıklı Erkek Ayakkabı Modelleri – 2017 Trendleri

 

Bağcıklı ayakkabılar için kadın ve erkekler için vazgeçilmeyen seçeneklerin başında gelirken, renk seçimi bu modeli daha belirgin bir hale taşımaktadır. Erkeklerin özellikle 70’li yıllarda yoğun bir şekilde tercih ettiği bağcıklı erkek ayakkabıları kadar şimdilerde en çok aranan mum bağcıklı erkek ayakkabıları olmuştur. Saçaklı, yandan ve önden bağlamalı bağcıklı ayakkabılar için yeni trendler her zamanki gibi siyah ve taba rengi bağcıklı erkek ayakkabı modelleri dikkatleri üzerine çekmekte.

 

Bağcıklı Erkek Ayakkabı Modelleri

Bağcıklı Erkek Ayakkabı Modelleri

 

Fermuarlı Erkek Ayakkabılar – Fermuarlı Bot Ve Çizme Modelleri

 

Geride bırakılan seneler içinde kalite ve tercihinden ödün vermeyenlerin seçeneği olan fermuarlı erkek ayakkabı modelleri, kullanım kolaylığı arayanlar için vazgeçilmez bir ayakkabı modeli olarak bilinmektedir. Ayakkabımı kolay giyip kolay çıkarmalıyım diyenlerden iseniz, doğru modeli belirlediğiniz için şanslısınız. Uzun ve kısa fermuarlı bot modelleri de yine soğuk kış aylarının vazgeçilmesi zor stilleri arasında yerini korumakta.

 

Oxford Erkek Ayakkabı Modelleri

 

Spor ve rahat bir yürüyüşü sevenler için ideal bir klasik ayakkabı seçimi olan oxford ayakkabılar, sadeliği kadar canlılığı da yansıtmakta. İnce tabanlı oxford ayakkabılar en fazla rağbet gören modeller arasında yerini korurken, bağcıklı oxford modelleri kumaş ve kot pantolon altına da rahatlıkla kombin olabilmekte.

 

Erkek Ayakkabı Modelleri 2017

Erkek Ayakkabı Modelleri 2017

 

Tokalı Erkek Ayakkabılar

 

Görünümde sadelikten daha çok şık ve gösterişli bir havası olsun isteyenler için ideal bir seçim olan tokalı ayakkabılar, gündelik kullanımdan daha çok, özel gün ve gecelerde özel kıyafete uygun ayakkabı modelleri olarak seçilebilmektedir.

 

Zımba Desenli Erkek Ayakkabı Modelleri – 2017 Ayakkabı Kreasyonları

 

Son yılların görünüm ve estetik mucizesi olarak bilinen zımba desenli erkek ayakkabılar, özellikle ayakkabının burun kısmındaki sıradışı görünümü ile dikkat çeken bir ayakkabı modeli olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle siyah rengi üzerinde kendini gösteremese de, taba rengi zımba desenli erkek ayakkabılar üzerinde en çok belirgin bir görselliğe sahip olmakta.

 

Zımba Desenli Erkek Ayakkabı Modelleri

Zımba Desenli Erkek Ayakkabı Modelleri

 

Özel Tasarım Erkek Ayakkabı Siparişi

 

Avm ve dükkanları gezerek hayalinizdeki ayakkabıyı bulamıyorsanız, internetin nimetlerinden faydalanma vakti geldi diyebiliriz. Ayak yapınıza ve ayak numaranıza göre ayakkabı yaptırmak için bizimle aşağıdaki bağlantı veya numara üzerinden iletişime geçerek dilediğiniz ayakkabının siparişini verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi