Özel Sipariş Ayakkabı Yaptırma Sitesi – Asil Kundura

Özel Sipariş Ayakkabı Yaptırma Sitesi – Asil Kundura

Özel Sipariş Ayakkabı yaptırma daima en çok aranan konuların başında gelmekle birlikte, ihtiyaç duyulan modellerin istediğiniz şekil ve ölçüde yapılması için oluşturulur. Ofis ve iş yerlerinde daima rahat edebileceğiniz modeller için özel tasarım ayakkabı ve stiller sizlere özel olarak hizmet veren Asil Kundura ile mümkün. Ankara’da Özel Sipariş Ayakkabı yapan Asil Kundura, dilediğiniz modeli ayağınıza en uygun şekilde tasarlıyor, istediğiniz ayak numarasında yaparak birinci sınıf malzeme ve profesyonel işçilik ile Türkiye’nin her noktasına sipariş ayakkabınızı ulaştırıyor.

 

Sipariş Ayakkabı

 

Özel Tasarım Ayakkabı imal eden bir firma olarak sizler en güzel modelleri belirleyin biz size hayalinizdeki modeli ayağınıza en uygun yapıda hazırlayıp gönderelim. Bunun için yapmanız gereken şey, 0534 526 7907 nolu whatsApp ayakkabı sipariş hattımızdan yaptırmak istediğiniz modeli ve ayak numaranızı bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Bizden kaynaklanan sorun ve problemler için yüzde yüz garanti kapsamında olan ürünlerimizi, Türkiye’nin her noktasına ulaştırıyoruz. Ayağında kemik, tarak gibi problem bulunan müşterilerimiz hiç dert etmesin. Ayağınızın fotoğrafını bize yine whatsapp hattımızdan göndermeniz durumunda ayağınıza en uygun ayakkabıyı yapıyoruz.

 

Özel Sipariş Ayakkabı

Özel Sipariş Ayakkabı

 

50 numaraya kadar büyük numara ayaklar için özel sipariş ayakkabı imkanımız da mevcut. Büyük küçük tüm ayak numaraları ile ilgili, sorunlu ve problemli ayak yapıları ile ilgili özel çalışmamız da mevcut. Asil Kundura ile kaliteyi ayağınıza getiriyoruz.

 

Sipariş Bot Modelleri Erkek
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi