Özel Tasarım Ayakkabılar Neden Yapılır ve Avantajları Nelerdir?

Özel Tasarım Ayakkabılar Neden Yapılır ve Avantajları Nelerdir?

Özel sipariş ayakkabılar genellikle özel bir davete katılacak kişiler için, elbise ya da takım elbisenin altında kullanılacak ayakkabının dikkat çekmesi için tercih edilmektedir. Düğün, nişan ve çeşitli organizasyonlara önem veren kişiler genellikle bu günlere katılırken kendine özel ayakkabı tasarımı yaptırıyor. Özel tasarım ayakkabılar sayesinde giydiğiniz kıyafet de daha özenli ve şık duruyor. Her ne kadar hazır ayakkabı satışı yapan firmaların sayısı sayılamayacak kadar fazla olsa da, özel günlere katılırken hazır ayakkabılar arasından seçim yapmak oldukça zorlaşıyor. Bu yüzden siz de kıyafetinize birebir uyacak ayakkabı modelleri tasarlatabilir ve daha şık görünebilirsiniz.

Hazır ayakkabı satışı yapan firmalarda sadece belirli tasarımcılar tarafından önceden hazırlanan ayakkabılar yer alıyor. Ancak giydiğiniz elbise ya da takım elbiseye birebir uyacak modelleri bu firmaların kreasyonunda bulmak da bir hayli zor. Siz de özel bir davete katılırken tüm dikkatleri şıklığınız ile çekmek istiyorsanız, kendinize özel tasarım ayakkabı hazırlatabilirsiniz. Özel ayakkabı tasarımı konusunda Asil Kundura olarak yıllardan bu yana sektörde kazandığımız deneyim ile çalışmaya devam ediyoruz. Siz de giydiğiniz elbise ve takım elbisenin altına tam olarak yakışacak ve istediğiniz ayakkabı modeli için özel üretim siparişi verebilirsiniz. Firmamızın kendi kreasyonu arasından seçim yapabileceğiniz gibi, istediğiniz ayakkabı modelinin siparişini de verebilirsiniz.

Bilindiği gibi ayakkabılar arasında yüzlerce farklı model ve renk seçeneği bulunuyor. Sahip olmak istediğiniz ayakkabı modelinin fotoğrafı ya da herhangi bir görseli varsa, Whatsapp üzerinden 0534 526 79 07 numaralı destek hattımıza göndererek aynı ayakkabıya sahip olabilirsiniz. Yapılan ayakkabılar birebir sizin ayak ölçülerinize göre tasarlanmaktadır. Bu yüzden kişiye özel ayakkabı tasarımı ayakkabının kişinin ayaklarını ağrıtmasını da önlüyor. Özel sipariş ayakkabı modelleri sayesinde siz de hem şık görünebilir, hem de tüm gece boyunca ayakta olduğunuz halde ayaklarınızın yorulmasını ve ağrımasını önleyebilirsiniz.

 

 

Kişiye Özel Ayakkabı Tasarımlarının Avantajları Nelerdir?

 

Ayakkabı tasarımcılığı ve ayakkabıcılık ilk bakışta kolay bir meslek gibi görünse de bu işi yapan ustalar yıllarca eğitim alıyor, yetenek geliştirme çalışmalarına katılıyor. Bu sayede her sezon farklı ve dikkat çekici ayakkabı modelleri ortaya çıkıyor. Her ne kadar hangi tarz elbisenin altına hangi ayakkabıların giyileceği modacılar tarafından belirlenip, hazır giyim firmaları tarafından üretilse de özel günlerde tercih edeceğiniz elbisenin altına, tam zevkinize ve elbisenin tarzına uygun ayakkabıyı bulmak bir hayli zorlaşıyor. Bunun gibi durumlardan kurtulmak için siz de özel tasarım ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Özel tasarım ayakkabıların tam olarak istediğiniz gibi görünmesinin yanı sıra farklı avantajları da bulunuyor. Hazır firmalar tarafından ayakkabılar belirli bir kalıba göre üretilmektedir. Ancak özel tasarım ayakkabılar sizin ayak özelliklerinize göre üretilmektedir. Bu yüzden yapılan ayakkabılar, ayağınıza tam oluyor ve herhangi bir ağrı sorununa da neden olmuyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi