Kişiye Özel Ayakkabı Tasarımı – Asil Kundura

Kişiye Özel Ayakkabı Tasarımı – Asil Kundura

Tüm ülke genelinde yüzlerce farklı seçenekleri ile siz değerli ziyaretçilerimiz için özel ayakkabı alanında hizmet verirken, kişiye özel ayakkabı almak isteyenler için özel fırsatlar sağlıyoruz. Aklınızda çok güzel bir ayakkabı modeli var diyelim. Siz bu modelin görselini bize whatsap ya da mail ile gönderdiğinizde kişiye özel ayakkabı yaparak en kısa sürede adresinize gönderiyoruz.

 

Kişiye Özel Ayakkabı Tasarımı Yapan Yerler

 

Özel ayakkabı tasarımı alanında lider söz sahibi olma başarısı gösteren Asil Kundura, herhangi bir dükkân, mağaza veya yerde gördüğünüz bir bot, çizme veya ayakkabı modelini sizler için özel olarak yapıyoruz. İsterseniz sizin için ayağa özel ayakkabı tasarlayabilir, ayak şekil ve yapısına uygun şekilde tasarım ayakkabı ile sizleri buluşturabiliyoruz.

 

Ayağa Özel Ayakkabı Tasarımı Yaptırmak;

 

Ayağında herhangi bir sağlık problemi yer alan kişiye özel ayakkabı yapıyoruz. Kemik, nasır veya tarak gibi bir problem için bundan böyle, üzülmeye son veriyoruz. İstediğiniz ayakkabıyı ayak şeklinize en uygun şekilde hazırlıyoruz. Üstelik 28 ayak numarasından 52 ayak numarasına kadar ayağa özel ayakkabı tasarımı yaptırmak isteyen ziyaretçilerin bize aşağıdaki numaradan veya info@asilkundura.com.tr mail adresinden mesaj göndererek sağlayabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi