Özel Rugan Ayakkabı Modelleri

Özel Rugan Ayakkabı Modelleri

Özel gün ve gecelerde, davetlerde giymek için en çok tercih edilen ayakkabılardan biri olarak bilinen rugan ayakkabı modelleri için kıyafete uyumlu tercih yapılması oldukça önemli. Rugan ayakkabının ayağınıza yansıyacak şıklığı kadar kalitesi de oldukça önemlidir. Tercihlerinizde önceliğiniz kalite olmalı. Ayakkabınızı seçerken kaliteden ödün verip sadece görünüm önemli diyerek yanlış tercihte bulunmak hem ayak sağlığınız hem de kullanışlı bir ayakkabının sahibi olma yolunda kesinlik söz konusu olamaz. Düğün ve nişan günlerinde özellikle damatların tercihi olan erkek rugan ayakkabı için koyu renkler tercih edilmekte. Kıyafete uygun rugan ayakkabılar gündelik hayatta kullanımdan ziyade özel gün ve gecelerin vazgeçilmez tercihi olarak bilinmekte.

Rugan Ayakkabı Modelleri

Rugan Ayakkabı Modelleri

Tabi bayanların da özel davet ve günler için bayan rugan ayakkabı tercihleri de söz konusu. Kaliteli rugan ayakkabı tercihi için ucuz fiyatlar yerine bilinen firmalardan yapılan tercihler oldukça önemli. Erkek rugan ayakkabı siparişi vermek isteyen damat adayları için önerimiz tüm Türkiye’ye özel ayakkabı siparişi alanında hizmet eden Asil Kundura’dır. Ankara’dan İstanbul, İzmir, Kocaeli, Adana gibi önemli şehirlerimize özel rugan ayakkabısı siparişi yapan firmamız ile dilediğiniz rugan ayakkabısını istediğiniz gibi yaptırabilirsiniz.

Rugan Ayakkabı Modelleri

Rugan Ayakkabı Modelleri

RUGAN AYAKKABI SİPARİŞİ VERMEK İÇİN;

 

Yurdumuzun dört bir yanına özel ayakkabı tasarımı ve siparişi alanında hizmet vermekte öncü olan bu firmamız ile iletişim kurmak ve bilgi almak çok kolay. 0534 526 7907 numaralı iletişim hattı ile bilgi alabilir, dilerseniz info@asilkundura.com.tr ile mail göndererek de iletişim kurabilmeniz mümkündür. Damat ayakkabısı ve nişan ayakkabısı denildiğinde rugan deri ile hazırlanan ayakkabıların daha fazla tercih edildiğini bilmekteyiz. Kaliteli rugan ayakkabı siparişi vermek istiyorsanız firmamız ile iletişim sağlayarak dilediğiniz ayakkabıyı istediğiniz ayak numarasında yaptırabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi