Özel Bağcıklı Babet Modelleri

Özel Bağcıklı Babet Modelleri

2017 yılının en kaliteli babet modelleri için insanların trend ve ayağa uygun babet modelleri arasından şık ve güzel olanını araştırması ile birlikte en güzel babet modelleri sizler için hazırlanıyor.

 

Bağcıklı Babet Siparişi

 

Kıyafete uygun ayakkabı yaptırmak ve en özel ayakkabı modellerini istedikleri şekilde ve istenilen ayak numarasında özel renk ve stilde sahip olmak ve yaptırmak ister. Birbirinden şık ve kaliteli babet siparişi vermek müşterilerimize özel babet modelleri tasarlayarak istenilen renk ayak numarasına göre babet yaptırabilirsiniz.

 

Bağcıklı Babet Siparişi - 2017 Modelleri

Bağcıklı Babet Siparişi – 2017 Modelleri

Düz Bağcıklı Babet Siparişi

 

Herhangi bir yerde gördüğünüz veya beğendiğiniz bir babet modeli için bu babet modelini nasıl yaptırabilirim sorusuna cevap arayanlar için yaptırmak istediğiniz babet görselini ve ayağınızın üstten fotoğrafını çekerek, 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattı mesaj göndermeniz durumunda, istediğiniz ayakkabı modelini ayağınıza özel olarak 1. sınıf bir kalitede hazırlarız.

 

Bağcıklı Babet Siparişi - 2017 Modelleri

Bağcıklı Babet Siparişi – 2017 Modelleri

Nasıl Babet Siparişi Veririm?

 

Babet siparişi vermek için öncelikle yapılması gereken bayan babet modelleri için belirlenmesi aşamasıdır. Örneğin herhangi bir AVM’de, mağazada, ya da bir internet sitesinde görmüş olduğunuz bağcıklı babet modelleri veya topuklu babet modelleri gibi beğenilen modellerin görselini, sipariş hattımız olan 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımıza göndermeniz durumunda size o modeli doğrudan özel olarak yaparız.

 

Bağcıklı Babet Siparişi - 2017 Modelleri

Bağcıklı Babet Siparişi – 2017 Modelleri

2017 Bağcıklı Babet Modelleri

 

Bu senenin en trend modelleri arasında bağcıklı babet modelleri ve düz bağcıklı ve yine yandan bağcıklı babet modelleri ön plana çıkmakta. Daha önce de bahsetmiş olduğumuz seni başında Trend olabileceğini düşündüğümüz, önden ve yandan bağcıklı babet modelleri bayan ziyaretçilerimizin en çok dikkatini çeken model stilleri arasında yerini almaktadır

 

Sipariş Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi