Bayan Babet Modelleri – Özel Babet Sipariş

Bayan Babet Modelleri – Özel Babet Sipariş

İlkbahar ve yaz aylarının vazgeçilmeyen ayakkabı modeli olan bayan babetler, renk ve stil olarak istediğiniz ölçüde bulabileceğiniz çok rahat ayakkabı modellerindendir. Düz taban ve topuklu bayan babet modelleri ile istediğiniz ayakkabı kombini oluşturabileceğiniz gibi, renk ve stil olarak farklılıklar da mevcut. Rahat ve sporun önemli stillerinden olan babet kreasyonu için tercih edilecek ürünler, kıyafete uygun babet modelleri içinde uygun renk seçimi çok önemlidir.

 

Bayan Babet Modelleri - Ayakkabı Sipariş

Bayan Babet Modelleri – Ayakkabı Sipariş

 

Bayan Babet Siparişi Vermek İçin;

 

Özel bir elbiseniz var ve kıyafete uygun babet yaptırmak isteyen siz değerli ziyaretçilerimiz, siparişini vermek istediğiniz bayan babet modelinin görselini aşağıdaki telefon numarası üzerinden bizimle iletişim kurarak babet siparişi verebilmeniz mümkündür.

 

Bayan Babet Modelleri - Ayakkabı Sipariş

Bayan Babet Modelleri – Ayakkabı Sipariş

 

Ulusal ve uluslararası ayakkabı siparişi alanında hizmet verirken kişiye özel ayakkabının kalitesini en üst seviyede tutmaya gayret ettik. İstediğiniz babeti, istediğiniz ayak numarası, renk ve standartta yaptırabilmeniz için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

 

2017 Bayan Babet Modelleri

2017 Bayan Babet Modelleri
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi