Özel Ayakkabı Yapan Yerler

Özel Ayakkabı Yapan Yerler

Kaliteli giyim için vazgeçilmez tercihiniz olan gerçek deri ayakkabılar özel ayakkabı yapan yerler ve imalatçılarda temin edilebiliyor. Taba rengi, siyah ya da kahve rengi kösele ayakkabılar elbise ile en çok kullanılan özel ayakkabılar arasında bulunuyor. İş yerlerinde ya da bazı önemli toplantılarda üzerinize aldığınız kıyafet ayakkabı ile bir bütünlük göstersin isteriz. Üstelik kalitesinden ödün vermeden aldığımız veya özel olarak yaptırdığımız ayakkabının hakiki deri ve kösele ile yapılmış 1. sınıf kaliteye sahip olması için doğru üretici ile karşılaşmak en önemlisidir. Ayağı adeta şıkır şıkır gösteren bay bayan ayakkabılar için en kritik çizgiyi ayakkabıyı üreten kişinin hamaratlığı oluşturur. Yani uzman ve profesyonel ellerden geçen özel ayakkabı yapan sanatkârların mahareti ile ortaya kalitenin çıktığını söyleyebiliriz.

Özel Ayakkabı Nedir?

Piyasada bulunan hazır ayakkabılardan ziyade, yalnızca ayağınıza göre yapılan ve renk, model, ayak numarası gibi detaylarıyla tam da sizlerin istediği ayakkabılara özel ayakkabı denilmekte. Tabi bunun dışında özel ayakkabı nedir sorusunun en güzel karşılığı, rahat, kalite, istenilen modelin özgür renk seçeneği olarak da adlandırılabilir. Sanatkâr bir ayakkabı ustasının maharetleri, ortaya çıkacak ayakkabının birer yansıması olarak düşünülür.

İnternetten Ayakkabı Siparişi

Güvenilir mağazalar yıllarca tercih ettiğimiz markalar ile bir bütün olsa da internetten ayakkabı siparişi vererek bu kaygıları kırabilirsiniz. Üstelik istediğiniz ayakkabı modelini kolay ve güvenilir şekilde yaptırabilme imkânı bulacağınız bu sistem üzerinden her ayakkabıyı kişiye özel yaptırmanız mümkün. Sizler de özel ayakkabı yaptırma ve kaliteli ayakkabı almak istiyorsanız aşağıdaki online ayakkabı sipariş sisteminden bilgi alabilirsiniz. Türkiye’nin her noktası üzerinden internetten ayakkabı yaptırma sistemini 7-24 güvenilir ve hızlı bir şekilde siparişlerinizi verebilirsiniz.

Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi

Kişiye Özel Ayakkabı Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi