Özel Ayakkabı Yaptırma – Ayağa Özel Ayakkabı Siparişi

Özel Ayakkabı Yaptırma – Ayağa Özel Ayakkabı Siparişi

Kıyafetinize veya zevkinize uygun bir özel ayakkabı yaptırma bu zamanda oldukça konuşulan fakat yüksek fiyatlı olabileceği düşünülerek korkulan seçeneklerden biri olarak bilinmektedir.. Fakat özel ayakkabı siparişi vermenin faydaları, yaptırmak istediğiniz ayakkabının ayak yapınıza göre olması, ayağınızın oldukça rahat etmesi ve kaliteli bir işçilik ve malzemeye verdiğiniz rakamlara değecek ayakkabılardan olması oldukça önemlidir. Özel Ayakkabı Siparişi olarak amacımız; istediğiniz bir modelde ki ayakkabıyı, ayak yapınıza uygun bir kalıpta, kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanıp adresinize göndermektir.
Özel Sipariş Ayakkabı firması olarak 45 yıldır büyük bir, özveri ve güvenle hizmet vermekteyiz.Özel ayakkabı üretiminden çok tercih edilmemizin nedeni; gelen siparişlerin karşılığını vermemiz olsa gerek. Bizim için ayak sağlığınız ve kullanacağınız ayakkabıyı beğenmeniz bizim için oldukça önemli bir kriterdir. Bu konuda yapılması gereken beğenmiş olduğunuz bir ayakkabının görselini, bunun beraberinde ayak numaranızı ve ayağınızın yapısını bize bildirmeniz yeterli olacaktır. Bundan sonrası ise ayakkabının tarafımızdan hazır edilmesidir. Yaptırmak istediğiniz ayakkabıyı i yoğunluğuna göre 1. sınıf malzeme ve profesyonel ekibimiz ile büyük bir titizlikle sizler için hazırlıyoruz. Ortalama 1 hafta gibi kısa bir sürede hazırlanıp kargoya verilen ürünleriniz için büyük bir titizli ve hassasiyet gözetilmektedir. Tarafımızdan oluşacak bir sorun veya hatanın telafisi mümkündür. Ayakkabınız ile karşılaşacağınız sorun ve problemler için her türlü düzenlemeyi yapıyor, ayakkabınızı güvence ve firma garantisi altına alıyoruz. Fiyatların ucuz olması veya pahalı olmasından öte ayakkabının kalitesine oldukça önem vermelisiniz. Ayakkabı seçimi ve alımlarında ayağınızın rahat etmeyeceği hiçbir ayakkabı modelini tercih etmemeli, özel ayakkabı siparişlerinizde varsa ayağınızdaki problemi bize doğrudan bildirmeniz yeterlidir. Zaman içinde dışarıda, iş yerinde vücudunuzu taşımakta olan ayaklar, yorgun ve bitkin düşmektedir. Ayakkabınız ne kadar rahat ve kaliteli olursa ayak sağlığınızla beraber gün içinde yorgunluğunuzu erken hissetmemenize yardımcı olacaktır. Bu nedenle ayakkabıya değer vermek, düşük fiyatlı diye ayağınızı yoran ve sağlık açısından kalitesiz malzemelerden oluşan bir ayakkabıdan kaçınılmalıdır.

AYAĞA ÖZEL AYAKKABI YAPTIRMAK İÇİN NE GEREKLİ?

Yoğun iş temposu ve iş, şirket çalışanları için özel sipariş ayakkabı sizler için topuklu ayakkabı, klasik ayakkabı modelleri ve diğer yüzlerce seçenekler sunarak ayağınıza en uygun ayakkabıyı yapıyor. Özel Sipariş Ayakkabı dilediğiniz bir modeli 30 numaradan tam 50 numaraya kadar üretebilme kapasitesine sahiptir. Devamlı olarak kullanacağınız bir ayakkabının ayağa özel ve topuklu olsa bile rahat bir yapıda olmasını istiyorsanız gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz. Bütün erkek ve bayan ayakkabı modellerini isteğinize göre topuklu, platformlu, stiletto, taşlı, dolgu topuk, gizli topuk, mantar topuk ve yüzlerce özel seçenek içinde hazırlıyoruz. Bununla birlikte özel günleriniz için Gelin ve Damat ayakkabı üretimimiz de mümkün. Özel günler için de Özel Sipariş Ayakkabı olarak siz değerli müşterilerimiz için en kaliteli hizmeti sağlıyoruz. Fiyat aralığımız hazır satılan ve uluslararası kaliteye sahip olan ayakkabı modelleri ile aynı standartlardadır. Bu nedenle ucuz olmasından ziyade ayak sağlığı önemlidir diye düşünerek tercih etmeniz, sipariş vermeniz son derece önemli bir etken. Yapılmasını belirttiğiniz ayakkabının bir fotoğrafını 0534 526 79 07 numaralı whatsApp sipariş hattımızdan bize gönderin, belirteceğiniz modeli yapalım. Günün 24 saati özel sipariş ayakkabı sistemimiz açık, tüm merak edilen sorular ve siparişleriniz için hizmetinizdeyiz.

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi