Oxford Ayakkabı Modelleri – Özel Loafer Sipariş

Oxford Ayakkabı Modelleri – Özel Loafer Sipariş

Son yıllarda adından sıkça söz ettiren oxford ayakkabılar, kıyafet ve kombinleriniz için vazgeçilmez bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Piyasada ve internet sitelerinde sıklıkla aranan kaliteli oxford ayakkabı modelleri için siyah, kahverengi, taba ve diğer canalıcı renklerde ulaşmak artık mümkün. Sizin için özel ayakkabı sipariş hizmetini sağlarken istediğiniz bir oxford ayakkabıyı, 30-31-32 gibi küçük numaralardan başlayıp 47-48-49 ve hatta 50 numaraya kadar büyük numara seçimi de yapabilir ürününüzü temin edebilirsiniz.

 

Özel Loafer Ayakkabı Modelleri

Özel Loafer Ayakkabı Modelleri

 

2017 Oxford Ayakkabı Modelleri

 

En özel oxford ayakkabıları sizler için hazırlarken kalite ve şıklığı ayağınıza taşıyoruz. Siyah oxford ayakkabılar gibi kahverengi, taba ve diğer renk kombinlerinde seçeneklerimizin sınırı olmayıp, hayalinizdeki modele sizleri kavuşturuyoruz.

 

Bayan Oxford Ayakkabı Modelleri

Bayan Oxford Ayakkabı Modelleri

 

Büyük Numara Oxford Ayakkabı Sipariş

 

Herhangi bir avm. veya mağazada ayak numaranıza göre bir ayakkabıyı bulamadım diye dert yanmanıza gerek kalmadı. Sizler için özel sipariş ayakkabı sistemimiz, istediğiniz ayakkabıyı özel olarak yapıyor, üstelik büyük numara oxford ayakkabı siparişi için de dilediğiniz ölçü ve standartta yapıyoruz.

 

Bayan Oxford Ayakkabı Modelleri

Bayan Oxford Ayakkabı Modelleri

 

Özel Loafer Ayakkabı Modelleri – Özel Sipariş

 

Şıklık ve rahatlığın diğer öncülerinden biri olan loafer ayakkabılar, yıllardır vazgeçilmeyen ayakkabı modelleri arasında yerini korumakta kararlı görünüyor. 45 numara loafer ayakkabı yaptırmak isteyen biri için bu korku dolu anları bi kenara bırakıyor, dilediğiniz ayak numarasında loafer ayakkabı siparişi verebileceğinizi müjdeliyoruz. Ayakkabı siparişi vermek için tek yapmanız gereken 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş sistemimizden whatsap ile iletişim kurarak bilgi alabilir, sipariş verebilirsiniz.

 

Erkek Oxford Ayakkabı Modelleri

Erkek Lofer Ayakkabı Modelleri

 

Ayakkabı Siparişi Nasıl Verilir?

 

Bay ve bayan ayakkabı modelleri için özel sipariş vermek artık internetin gücü sayesinde çok daha kolay. info@asilkundura.com.tr mail adresimize veya 0534 526 7907 numaralı sipariş hattımıza mesaj göndererek istediğiniz bay-bayan ayakkabı, çizme, bot siparişi verebilir, hizmetimizden 7-24 kesintisiz faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi