Ortopedik Erkek Botu İmalatı

Ortopedik Erkek Botu İmalatı

Çeşitli sağlık problemleri nedeniyle her ayakkabıyı giyemeyenlere özel Ortopedik Ayakkabı imalatı hazırlanabiliyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun farklı bir ayakkabı modelinin ayak yapınıza uygun ortopedik standartlarda hazırlanabileceğini belirtelim. Üstelik havalar soğurken Ortopedik Erkek Botu İmalatı konusunda araştırma yapanlar için kişiye özel üretim sağlanıyor. Ülkemizin her yerinden kolayca erkek bot siparişi verebileceğiniz bu özel sipariş sayfası sayesinde istediğiniz kaliteli bot modellerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Ortopedik Erkek Bot Siparişi

Ortopedik ayakkabılar için oldukça zahmetli bir üretim sürecinden geçerken profesyonel ayakkabı üreticilerinin uzmanlığı ve malzeme kalitesi bu konuda önemli bir yer tutuyor. Sizin için en iyi ayakkabıları ortopedik standartlarda hazırlamanın gayreti içinde olan Asil Kundura, en kaliteli Erkek Bot Modelleri için ortopedik üretim sağlıyor.

Ortopedik Erkek Bot Yapımı

Ortopedik Erkek Bot Yapımı

Sizler için en iyi ortopedik erkek botlar hazırlanırken ayağınızın ölçü ve standartları kadar istediğiniz bot modelinin standartları da ürün hazırlanmasında önemlidir.

El Yapımı Bot Yaptırma Sistemi

Sizler de kişiye özel el yapımı bot yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı ortopedik bot yaptırma sistemimizden faydalanın. Üstelik her modeli ayağınıza özel olarak yaptırabileceğinizi de unutmayın. Whatsapp üzerinden yaptırmak istediğiniz modelin fotoğrafı ve ortopedik sorunlarınızı da belirterek dilediğiniz modeli çok özel standartlarda yaptırabilmeniz mümkün.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi