Ortopedik Ayakkabı Siparişi Nasıl Verilir?

Ortopedik Ayakkabı Siparişi Nasıl Verilir?

Bedenin bütün kütle ve yorgunluk hissiyatını ayakların taşıdığı bir gerçek. İsabetli bir ayakkabı seçimi zannedilenler her zaman çözüm olmasa da bazı zamanlarda tıbbi çözümlerin olabileceği bir gerçek. Ortopedik Ayakkabı Siparişi vermek isteyen kişilerin en çok dikkat ettiği konuların başında bu özel ayakkabının ayak sağlığı için ne kadar uyumlu olup olmadığıdır. Malesef piyasada birçok kalitesiz ayakkabı ortopedik ayakkabı diye satılmakta.

 

Ortopedik Ayakkabı Siparişi

 

Sağlıklı ortopedik ayakkabı diye adlandırılan ayakkabıların yapımında ise en başta, kullanılan malzemenin kalitesidir.

 

ORTOPEDİK AYAKKABI SİPARİŞİ

 

Üretilen ortopedik ayakkabılardaki taban ve deri kalitesinin 1. Sınıf olması, özellikle iç astarının kalitesi, ortaya konulacak ayakkabıdaki üretim işçiliği gibi kriterler, kaliteli bir ayakkabının temelini oluşturur.

 

Ortopedik Ayakkabı Siparişi

 

Yüzlerce ortopedik ayakkabı modelleri ile sizlere daha çok seçenek imkanı da sağlıyoruz.

 

Ortopedik Ayakkabı modelleri

 

Sizlere özel olarak tasarlayıp hazırlamış olduğumuz ayakkabılarda deriden, tabana, iç astarından uygulanan işçiliğe kadar tamamen kalite ve profesyonellik yer almakta.

 

Ortopedik Ayakkabı Siparişi

 

Ortopedik Ayakkabı Siparişi vermek isteyen müşterilerimiz bize WhatsApp üzerinden yaptırmak istedikleri ayakkabı modelini ve ayak numaralarını göndermeleri yeterli. Siparişlerinizi size verilen sürede yapıp adresinize Ücretsiz Kargo ile gönderiyoruz.

 

Özel Sipariş Ayakkabı

 

Ayağınızda bulunan kemik, tarak, nasır ve benzeri problemler varsa bunları da bize fotoğrafını çekerek gönderdiğinizde o bölgeye özel bir çalışma yaparak ayağınızın rahat etmesini sağlıyor, adeta sizi kalite ve rahatlık ile buruşturuyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi