Ortopedik Bot Yaptırma Erkek

Ortopedik Bot Yaptırma Erkek

Kalitenin soğuk kış aylarında ayağınızı sarması için erkek ortopedik botlar sizler için özel olarak hazırlanmakta. Bu yılın olduğu kadar önümüzdeki yılın da en çok aranan Erkek Bot Modelleri arasından dilediğiniz ortopedik botlar için sipariş vererek yaptırabilirsiniz. Herhangi bir erkek bot modelini ortopedik standartlara uygun şekilde yaptırabilmeniz mümkün oluyor. Türkiyenin en iyi ortopedik erkek ayakkabı hizmeti sunan Asil Kundura ile iletişim kurup istediğiniz Bot Siparişi için size özel olarak yaptırabiliyorsunuz.

 

Kışlık Ortopedik Botlar

 

Bay ve bayanların kışlık ortopedik bot modelleri arasından seçim yapabilmesi için ayağa uygun ve rahat ettirecek seçenekler olması gerekiyor. Kaliteli bot nasıl anlaşılır sorusuna en güzel cevabı Asil Kundura’dan bulabilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırlanacak olan kaliteli ortopedik erkek botları yapımında deri kalitesi olmazsa olmazlar arasında bulunuyor.

 

Erkeklere Özel Ortopedik Bot Modelleri

Erkeklere Özel Ortopedik Bot Modelleri

 

Derinin özel seçilmiş bir kaliteye sahip olması ile şık ve estetik görünüme sahip erkek botlar ortaya çıkacaktır. Taban kalitesi ve iç astar özellikleri de ayağın rahat etmesi ve sıcak tutulması için önem arz ediyor. Ülke genelinde en iyi ortopedik ayakkabı üreticileri arasında bulunurken amaçlanan hedef insan sağlığına profesyonel hizmet sunarken en iyisini en şık ve en kaliteli şekilde hazırlamak olmuştur.

 

Ortopedik Erkek Bot Siparişi

 

Siz değerli ziyaretçilerimiz ” iyi de, nasıl erkeklere özel ortopedik bot yaptırabilirim” diye merak ettiğiniz soruya yanıt bulmakta zorluk çekiyorsanız, 0534 526 79 07 numaralı whatsApp ayakkabı sipariş sisteminden bilgi alıp ortopedik bot siparişi verebilirsiniz.

 

Erkek Bot Siparişi

Erkek Bot Siparişi

 

Üstelik 32-33 numara gibi küçük ayaklardan tutun da 45-46-47 numara gibi büyük ayaklara özel ortopedik bot yaptırmak da mümkün oluyor. Farklı bir yerde görüp de ayağınızdaki sorundan dolayı giymekte zorluk çektiğiniz botlar da size özel olarak yapılabilir.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi