Ortopedik Bayan Ayakkabı Modelleri

Ortopedik Bayan Ayakkabı Modelleri

Problemli ayaklarınız için büyük bir titizlik ve hassas bir çalışma sonucunda ortopedik ayakkabı modelleri sizler için hazırlanmakta. Nasıl ortopedik ayakkabı yaptırırım diye merak eden ziyaretçilerimiz için 0534 526 79 07 numaradan dilediğiniz ayakkabı modelini istediğiniz yükseklik, ölçü, renk ve stilde yaptırabilmeniz artık mümkün. Ülke genelinde alanında iddialı olan ve ortopedik bayan ayakkabı modelleri denildiğinde istediğiniz ayakkabıyı ayağınıza hazırlayan bir firmayız. Ayakkabı siparişi verebilmeniz için tek yapmanız gereken bizimle iletişime geçerek ayağınızdaki sorunu ve yaptırmayı planladığınız ayakkabının görselini bize bildirmenizdir.

Bay ve Bayan Ortopedik Ayakkabı Siparişi;

İzmir, İstanbul, Ankara, Adana gibi önemli büyükşehirlerimizden gelen ortopedik ayakkabı siparişlerinizi büyük bir titizlikle hazırlarken Konya, Eskişehir, Ardahan, Kars, Kütahya, Edirne ve diğer tüm illerimizden gelen ayakkabı sipariş taleplerinizi profesyonel ekibimiz ile 1. sınıf kalitede hazırlıyoruz. Ayağınızda kısalık mı var? Ya da ayağınız kemik, tarak gibi problemlerden dolayı hayalinizdeki ayakkabıyı giymekte zorlanıyor musunuz? Artık bunlar için dert etmenize gerek yok. Ayağınızdaki problemi bize belirtmeniz durumunda ayak yapınıza en uygun ayakkabıyı sizin için yapıyoruz. Bayan ortopedik bot ve topuklu çizme modelleri ile de dilediğiniz kışlık bot modellerinizi profesyonelce hazırlıyoruz. Bay ve bayan ortopedik ayakkabı siparişlerinizi Türkiye’nin 81 ilinden iletişim sağlayarak verebilir, dilediğiniz ürünü istediğiniz ayak numarası ve ölçüde yaptırabilirsiniz.

Bayan Çizme Modelleri

Bayan Çizme Modelleri

Erkek Bot Modelleri

Erkek Bot Modelleri

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi