Ortopedik Ayakkabı Nedir – Nasıl Ortopedik Ayakkabı Kullanılmalı?

Ortopedik Ayakkabı Nedir – Nasıl Ortopedik Ayakkabı Kullanılmalı?

Ortopedik Ayakkabı Nedir – Nasıl Ortopedik Ayakkabı Kullanılmalıdır;

Ayakların daha rahat bir dolaşım sağlaması için tasarlanan ortopedik ayakkabı nedir sorusunu soran ve merak eden ziyaretçilerimiz için, iç kısmı kadar dış bölümü de gerçek deri, yan ve arka kısmı ayak aşık denilen kemiğe dek giden, taban kısmı ise mantar bir yapıdan oluşan ayakkabı türüdür. Ortopedik ayakkabılar için, sağlık hekimleri tarafınca topuğun iç ve dış kısmında kalan kaması tarafında boylama, iç kısmı ile birlikte dış kaması da yarım ters şekilde kullanımı tavsiye edilebilmektedir.

Ortopedik Ayakkabı Tasarımı ve Hazırlanışı

Ortopedik Ayakkabı Tasarımı ve Hazırlanışı

 Ortopedik Ayakkabı Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir;

Ortopedik ayakkabı kullanımı için hazırlanan ürünler, ayakkabıyı kullanacak olan kişinin ayak ölçümleri alınarak yapılmaktadır. Sonraki aşamada ise ayak şekline göre tabanı bulunan ayakkabı meydana gelmektedir. Topuk kısımları genel olarak daha sert bir yapıdadır. Çocuklar için ortopedik ayakkabı tercihi son derece önem arz etmekle beraber, hatalı bir ortopedik ayakkabı tercihi ayak rahatsızlıkları başta olmak üzere, ayak şekli üzerine gerçekleştirdiği etki ile yapısal sağlık sorunlarına sebebiyet vermektedir. Doğru bir zemin teması olmaması durumunda ise başta bel ve kalça problemleri meydana gelebilir.

Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Düztaban nedir ve düztaban nasıl olur sorusunu merak edenler için, beraberinde ayağın iç yan bölümünde yer alan iç kavisin eksikliği de düztabanlığa sebep olmaktadır. Bu nedenle uygun görüldüğü durumlarda uzman tavsiyesi ile ortopedik ayakkabı kullanımı gerekmektedir.

 Ortopedik Ayakkabı Yaptırmak İçin;

Ayak yapınıza uygun bir ayakkabı yaptırmak için öncelikle ayağınızın şekli ve taban yapınız önemlidir. Ortopedik ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimize tavsiyemiz kaliteli ve rahat bir ayakkabı almak istiyorsanız, ayak numaranızı, ayağınızın üstten ve yandan çekilmiş görselini bize göndermeniz durumunda istediğiniz ayakkabı modelinde ortopedik ayakkabı yaptırabilirsiniz.

Ortopedik Ayakkabı Yaptırmak İçin Gerekenler

Ortopedik Ayakkabı Yaptırmak İçin Gerekenler

 Ortopedik Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

Kişiye özel ayakkabıların üretimi ve tasarımında uzman söz sahibi olarak, size en kaliteli ayakkabı modellerini ayağınızdaki problem ne olursa olsun özel olarak tasarlıyor, ayağınızın rahat etmesini sağlıyoruz. Ortopedik ayakkabı siparişi vermek için yapılması gereken, aşağıdaki bağlantı ve telefondan iletişim sağlayarak dilediğiniz ayakkabının özel ortopedik ayakkabı siparişi verebilirsiniz.

Ayağa Özel Ortopedik Ayakkabı

Ayağa Özel Ortopedik Ayakkabı

 2017 Yılı Ortopedik Ayakkabı Modelleri;

Yeni yılın en başarılı ayakkabı modellerini ayağınızdaki düz taban, kemik, kısalık, tarak gibi sorunları dert etmeden dilediğiniz ölçü ve standartta 7 – 15 gün aralığında uzman ekibimiz tarafından hazırlanarak adresinize gönderiyoruz. Karşılaşabileceğiniz herhangi bir sorun ya da problem ile ilgili düzenlemeler yapılabilmektedir. Ortopedik ayakkabı modelleri konusunda 2017 yılında da profesyonel bir hizmet vermeyi amaçlarken dilediğiniz ayakkabının ayağınıza göre olmasını hedefliyoruz.

2017 Ortopedik Ayakkabı Modelleri

2017 Ortopedik Ayakkabı Modelleri
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi