Nikah Ayakkabısı Yapan Yerler – Özel Sipariş

Nikah Ayakkabısı Yapan Yerler – Özel Sipariş

Hayatınızın en güzel anlarını unutulmaz kılan, yapacağınız hazırlık ve göstereceğiniz özendir. Düğün, nişan, nikah gibi sizler için çok özel günler büyük bir titizlik gerektirirken, böylesi günlerde yapacağınız hazırlıklar da o derece önemli olmakta. Sizler için nikah ayakkabısı yapan yerler konusunda araştırma yapan ziyaretçilerimize Asil Kundura’nın düğün ve nişan ayakkabıları konusunda profesyonel hizmeti ile buluşturuyoruz. Türkiye ve dünyanın birçok noktasına özel nikah ayakkabı sipariş hizmeti sunan Asil Kundura ile istediğiniz ayakkabıyı yalnızca size özel olarak yaptırabiliyorsunuz.

 

Topuklu Nikah Ayakkabısı Yaptırma

 

Sizi olduğunuzdan uzun ve gösterişli hissettirecek çok zarif ve büyük bir titizlikle hazırlanmış özel topuklu nikah ayakkabıları günümüzde oldukça ilgi görmekte. Topuk boyu da sizlerin istediği yükseklik ve stilde hazırlanabiliyor. Üstelik renk ve ayak numarasında da dilediğiniz detaylara sahip olabileceğiniz Asil Kundura’da nikah ayakkabı siparişi verebiliyorsunuz.

Gizli Topuklu Ayakkabılar; Topuğun gizliliği birçok kişi tarafından tercih edilen bir özellik olurken, düğün, nişan ya da nikah ayakkabılarında gizli topuk ayakkabılar günümüzde oldukça popüler.

Gizli Dolgu Topuk Nikah Ayakkabı Sipariş

Gizli Dolgu Topuk Nikah Ayakkabı Sipariş

Dolgu Topuklu Ayakkabılar; Nikah ayakkabılarını tercih edenler için dolgu topuk ayakkabı modelleri, boyun uzun görünmesi ve daha sağlam bir görünüş, yürüyüş için oldukça önemli. Dolgu topuklu nikah ayakkabıları dilediğiniz yükseklik ve stilde özel olarak da hazırlanıp sipariş verilebiliyor.

 

Abiye Nikah Ayakkabı Modelleri

 

Nikahınızda çok şık ve orijinal bir nikah ayakkabısı ile dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız, sizler için belirteceğiniz özel abiye nikah ayakkabı modeli 1. sınıf kalitede büyük bir titizlikle hazırlanabilmekte. Sizler de abiye nikah ayakkabı siparişi vermek için 0534 526 79 07 numaralı nikah ayakkabı sipariş hizmeti yapan Asil Kundura ile WhatsApp üzerinden hemen hizmet alabilir, fiyat ve detaylarla ilgili görüşebilirsiniz.

El Yapımı Nikah Ayakkabı - Özel Sipariş

El Yapımı Nikah Ayakkabı – Özel Sipariş

Nikahta en çok kullanılan abiye ayakkabı modelleri arasında hiç kuşkusuz beyaz renkli ayakkabılar dikkatleri çekerken, krem rengi ve açık pembe renkler de ilgi görmekte. Eğer bir nikaha davetli iseniz, kıyafete uygun nikah ayakkabı modelleri konusunda kararsız kalanlar ve herhangi bir nikah ayakkabısı modeli de özel sipariş hizmetinde hızlı ve kaliteli bir şekilde yaptırabilmek de mümkün. İstediğiniz ayakkabı modelini ısmarlama ayakkabı sipariş sistemi ile dilediğiniz renk ve stile göre yaptırabilmeniz mümkün.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi