Muğla’da Sipariş Ayakkabı Yapan Firma ve Yerler – Asil Kundura 48

Muğla’da Sipariş Ayakkabı Yapan Firma ve Yerler – Asil Kundura 48

Rahat edebileceğinizi düşündüğünüz kaliteli erkek ve bayan ayakkabı modelleri için nereden ve nasıl sipariş verebileceğinize yardımcı olan Asil Kundura’nın Muğla’lı vatandaşlara özel sipariş ayakkabı hizmetinden yararlanabiliyorsunuz. İstediğiniz bir ayakkabı, bot, çizme modelini Muğla’da sipariş ayakkabı yapan yer ve firma araştırması içinde olanlar için yapıyor hazırlıyor. Ankara’dan Türkiye’nin her noktasına özel ayakkabı sipariş hizmeti sağlayan Asil Kundura, ulusal alanda yakaladığı başarının yanısıra yurt dışında da özel sipariş ayakkabı hizmet vermekten gurur duyuyor.

Yaklaşık 1 milyona ulaşan nüfusu ile ülkemizin en kalabalık yirmidördüncü kenti olan tatil kenti Muğla’da ayakkabı yaptırmak isteyen kişiler, yazlık ve kışlık ayakkabı yapımı ile özel siparişlerini alt kısımdaki özel sipariş ayakkabı Whatsapp numaramızdan iletişim sağlayıp ayakkabılarınızı özel olarak yaptırabiliyorsunuz.

 

Muğla’nın Yöresel Ayakkabı Modelleri

 

Size özgü ya da yöresel bir ayakkabı yaptırma düşüncesi çoğu kimsede nasıl ve ne şekilde temin edileceği, nereden yaptırılacağı konusunda insanları şüpheye düşürebiliyor. Kaliteli ayakkabı nasıl anlaşılır ya da özel ayakkabı nereden alınır gibi kritik sorularınızın yanıtını Asil Kundura’nın 0534 526 79 07 numaralı Özel Ayakkabı Sipariş hattı üzerinden bulabilirsiniz. Sizler için büyük bir titizlikle hazırlanan kıyafete uygun ayakkabı modelleri ve abiye kıyafete göre ayakkabılar özel yapım ayakkabı hizmetiyle oluşturuluyor.

Muğla'da Yöresel Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Muğla’da Yöresel Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Yöresel motiflerle oluşturulan bir ayakkabı yaptırmak ve temin edebilmek de bu sistem sayesinde mümkün olurken, soğuk havaların vazgeçilmezi olan Muğla’da kışlık bot siparişi vermek için alttaki telefon numarasını kullanabilirsiniz.

Fethiye’den Ayakkabı Yaptırmak İçin;

Fethiye’de ikamet ediyorsunuz fakat ayakkabı ayağıma gelsin, üstelik istediğim ayakkabıyı özel olarak yaptırayım ve şık, kaliteli olsun diyenlerdenseniz, yaptırmak istediğiniz ayakkabıya kısa sürede ulaşabiliyorsunuz.

Büyük ve Küçük Numara Bay- Bayan Ayakkabı Sipariş Hizmeti - Muğla

Büyük ve Küçük Numara Bay- Bayan Ayakkabı Sipariş Hizmeti – Muğla

Muğla’nın Fethiye ilçesinde ayakkabı yaptırmak için alt kısımdaki telefondan yaptırmak istediğiniz ayakkabı görselini bize belirtmeniz yeterli oluyor. Üstelik 30 numara gibi küçük numaralardan başlayarak 50 numaraya varan büyük numara ayakkabı siparişleriniz için hizmet veriyoruz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi