Mersin’de Erkeklere Özel Ayakkabı Siparişi

Mersin’de Erkeklere Özel Ayakkabı Siparişi

Kaliteli ayakkabı arayanların deri ve kösele tercihi vazgeçilmez kriterler arasında yer alıyor. Üstelik erkeklerin klasik ayakkabı tutkunu olduğunu hesaba kattığımızda kösele ve deri ayakkabılar yaz aylarına damgasını vuracak gibi. Mersin’de kaliteli erkek ayakkabı arayanlar için kişiye özel ayakkabı siparişi tasarlayan Asil Kundura, yüzde yüz el yapımı ürünleri sizler için hazırlamakta. Üstelik Mersin’in merkez ve ilçelerinden dilediğiniz ayakkabıyı gerçek deri ile hazırlanıp yaptırabilir, adrese teslim isteyebilirsiniz.

 

Yaz Aylarına Hitap Eden Erkek Ayakkabılar

 

Daha rahat bir görünüme sahip ayakkabılar genelde yaz aylarında ve sıcak havalarda tercih ediliyor. Erkeklerin süet ve nubuk gibi serinletici deri seçeneklerine yönelmesi ile farklı tasarımlar hazırlanabiliyor. Özel bir davet ya da yemekte gideceğiniz kıyafete uygun erkek ayakkabılar arasında, rengini ve modelini siz belirterek özel ayakkabı yaptırabilirsiniz. Üstelik Mersin’in ilçe ve semtlerinde ikamet eden erkeklere özel ayakkabı siparişi yalnızca Asil Kundura farkıyla sizlere sunuluyor.

 

En Çok Satılan Erkek Ayakkabılar

 

Yılın en çok ilgi gören erkek ayakkabı modellerini sizler için sıraladık. Mersin‘de sıcak havalarda erkeklerin tercih edebileceği özel ayakkabı modellerini 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş sistemi üzerinden bilgi alıp yaptırabilirsiniz. Dünyanın bir çok noktasına ayakkabı üreten Asil Kundura’nın kalitesini, resmi sayfası üzerindeki bazı özel ürünlerini inceleyerek görebilirsiniz. 30 numaradan 48-49-50 numara gibi büyük ayaklara özel istenilen ayakkabı modellerini özel olarak sipariş verip yaptırabilirsiniz.

En Çok Satılan Erkek Ayakkabılar - Mersin

En Çok Satılan Erkek Ayakkabılar – Mersin

Üstelik ayağında çeşitli problem bulunanlar için (tarak – kemik – nasır – ortopedik sorunlar vs.) özel çalışmalar da yapılabiliyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi