Kumaş Pantolon Altına En Çok Tercih Edilen Ayakkabılar

Kumaş Pantolon Altına En Çok Tercih Edilen Ayakkabılar

Elbisemiz için en uygun ayakkabıyı seçmek için internet sitelerini tarayıp nasıl bir ayakkabıyı alsam diye düşünüp dururuz. Kıyafete uygun ayakkabıyı ya renk olarak bulamayız, ya da ayak numarası ayağımıza göre olmaz. Hele ayağımızda ortopedik sorun varsa, bir de vay halimize türünden sorunlar bitmez tükenmez hal alır. Aldığınız kumaş pantolonun akşam yemeğinde ya da iş, toplantı gibi bir durumda kullanmak için elbise rengine uygun ayakkabıyı nasıl bulurum diye derin düşünceler içinde boğuşanlara özel ayakkabı siparişinden bahsetmek istiyorum. Nedir bu ayakkabı siparişi arkadaş, nasıl ayakkabı siparişi veririm, istediğim her ayakkabı modelini yaptırabilir miyim diye soruları için içini yiyen siz değerli ziyaretçilerimiz için Asil Kundura kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti veriyor. Peki her ayakkabıyı ayağıma özel yaptırabilir miyim, her renk ayakkabı yaptırmak mümkün mü diyenler için de yanıt olarak özetle “evet” desek kısa bir açıklama olacak sanırım. Daha anlaşılır tabirle kıyafete ya da elbise rengine uygun ayakkabı yaptırmak için ne yapılmalı bunu sizler için açıklayalım;

 

Kıyafete Uygun Ayakkabı Yapımı

 

Severek aldığınız elbiseniz ya da pantolona özel ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz, fakat kalite ve üretilecek yer konusunda bazı tereddütleriniz mi bulunuyor? Üzülmeden Asil Kundura’nın Ismarlama Ayakkabı sistemi ile iletişim kurup istediğiniz ayakkabıyı size özel olacak şekilde yaptırın. Renk ve model olarak elbisenize uygun olduğunu planlayarak yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını 0534 526 79 07 nolu WhatsApp Asil Kundura sistemine göndererek sipariş verebilirsiniz.

 

Kumaş Pantolona Uygun Ayakkabı Modelleri

 

Ayakkabı seçiminde en çok renk uyumluluğu ve model görünümü öncelik verilen konulardandır. Peki ayakkabı alırken ya da özel olarak yaptırırken en çok tercih edilen ayakkabı modelleri neler bunları sizler için sıralayalım.

Kıyafete Uygun Ayakkabı Yapımı

Kıyafete Uygun Ayakkabı Yapımı

Pantolona Uygun Ayakkabı Modelleri

Pantolona Uygun Ayakkabı Modelleri

Pantolona Uygun Ayakkabı Yaptırma - Özel Sipariş

Pantolona Uygun Ayakkabı Yaptırma – Özel Sipariş
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi