Küçük Numara Topuklu Ayakkabı

Küçük Numara Topuklu Ayakkabı

Günümüzde küçük numara ayakkabı arayıp da bulamayanlar nereden küçük numara ayakkabı bulurum diye merak ettiklerinde asıl Kundura imdadına yetişiyor. Kişiye özel ayakkabı sipariş hizmeti veren Asil Kundura bay ve bayan ayakkabı üretiminde küçük numara ayakkabılarınızı size özel olarak hazırlıyor. Kaliteli ayakkabı almak isteyen vatandaşlar ayağına uygun ayakkabı bulamıyorsa Asil kundura’nın küçük numara ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanabiliyor.

 

Küçük Numara Bayan Topuklu Ayakkabı Siparişi

 

Topuklu ayakkabı yaptırmak istiyorsunuz fakat ayak numara nasıl küçük mü dert etmeyin. Ayağı piyasada bulunmayan küçük numara olanlar için topuklu ayakkabı yaptırmak isteyenler asil kundura ile iletişim kurarak Ayakkabı Siparişi verip özel ayakkabı yaptırabiliyor. Üstelik 30313233 ve 34 numara gibi piyasada bulunmayan küçük numara ayaklara özel kaliteli topuklu ayakkabı yaptırmak mümkün. Nasıl küçük numara topuklu ayakkabı sipariş veririm diye merak edenler için aşağıdaki canlı destek sistemi üzerinden veya 0534 526 79 07 numaralı online küçük numara ayakkabı sipariş hattı üzerinden hızlı bir şekilde topuklu ayakkabı siparişi verebilirsiniz. Kaliteli küçük numara ayakkabı yaptırmak isteyen bayanların online Asil Kundura sipariş hattından daha detaylı bilgi alabilmeleri de mümkün.

Küçük Numara Bayan Topuklu Ayakkabı

Küçük Numara Bayan Topuklu Ayakkabı

Ayağında kemik tarak ve nasır gibi ortopedik problemleri bulunanlar için de özel topuklu ayakkabı üretimi yapan Asil kundura ayakkabı siparişi sisteminden dilediğiniz noktaya özel ayakkabı yaptırarak adresinize teslim isteyebilirsiniz. Küçük ayaklara özel kalıplar oluşturularak kaliteli topuklu ayakkabı üretimi artık istediğiniz ayakkabıyı özel olarak yaptırabilmeniz de mümkün.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi