Kösele Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Kösele Ayakkabı Siparişi Yapan Yerler

Bazı büyükbaş hayvanların işlenmiş derisinden yapılan kösele, özellikle ayakkabının tabanında özel ayakkabı modelleri için kullanıldığı bilinmekte. Oldukça sert bir yapıya sahip olan kösele tabanlar, günlük hayatta birçok kalite ayakkabı yapısında bulunmakta. Kösele nedir sorusu akıllara gelirken 1893’lere dayanan geçmişi ile, büyük bir kısmı krom ile preslenerek hazırlanırken, profesyonel ayakkabı üretiminde en çok kullanılan taban türü olduğu bilinmekte. 

 

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri - Kösele Ayakkabı Siparişi

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri – Kösele Ayakkabı Siparişi

 

Kösele Ayakkabı Modelleri 2017;

 

Yeni yılda en çok tercih edilen ayakkabı modellerinden biri olan kösele ayakkabılar, en çok erkeklerin dikkatini çekerken özel gün ve gecelerde giyeceğiniz kıyafete uygun kösele ayakkabı modelleri de oldukça dikkat çekmektedir. Fermuarlı kösele ayakkabı modelleri kadar dikkat çeken erkekler için bağcıklı kösele ayakkabı modelleri olsa gerek. Kahverengi, taba, siyah ve diğer renklerde bulabileceğiniz kaliteli kösele ayakkabı tercihlerinizde firmamızla iletişime geçiniz.

 

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri - Kösele Ayakkabı Siparişi

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri – Kösele Ayakkabı Siparişi

 

Erkek Kösele Ayakkabı Siparişi Vermek İçin;

 

Birbirinden özel ayakkabı modelleri ile sizlere üstün bir hizmet sağlayan asil kundura, yurt içi ve yurt dışında hizmet verirken erkek ve bayan ayakkabı siparişinde zirvedeki yerini koruyor. Erkek kösele ayakkabı siparişi vermek için öncelikle info@asilkundura.com.tr mail adresimize yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelinin fotoğrafını göndermeniz yeterli olacaktır. Dilerseniz ayakkabı siparişi konusunda daha hızlı hizmet almak için 0534 526 79 07 nolu whatsaptan iletişim kurarak ayakkabı siparişi verebilirsiniz. 

 

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri - Kösele Ayakkabı Siparişi

Erkek Kösele Ayakkabı Modelleri 2017
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi