Kösele Ayakkabı Nerede Bulunur?

Kösele Ayakkabı Nerede Bulunur?

Hazır ürünlerden sıkılıp kaliteli kösele ayakkabı arıyorsanız size güzel bir sürprizimiz var. Kişiye özel ayakkabı siparişi ile dillere destan ayakkabılar sıradışı standartlarda hazırlanabiliyor. Hakiki deri ayakkabılar için kösele ayakkabı nerede bulunur ve nasıl kösele ayakkabı alabilirim sorularına alt kısımdaki whatsapp sipariş hattı üzerinden yanıt bulabilirsiniz.

Hakiki Kösele Ayakkabı Nereden Alınır?

El yapımı ayakkabı üreticileri istediğiniz ayakkabı modelini, hangi renk ve ayak numarasında istiyorsanız yalnızca kişiye özel standartlarda hakiki deri ayakkabılar üretmekte. Üstelik ayağınıza olmayacağını düşündüğünüz ayak sorunları için de kalıcı çözümler sunuluyor. Neolit tabanlar çoğunlukla kösele tabanlarla karıştırılır.

Kösele Ayakkabı İmalatı

Kösele tabanların neolitlere göre daha tok ve kaliteli bir görünüme sahip olması, üzerinde durulması için yeterli bir nedendir. Sizler de nereden kösele ayakkabı yaptırabilirim sorusuna yanıt arıyorsanız, Kösele Ayakkabı sipariş sistemi olan 0534 526 79 07 numaralı whatsapp hattı üzerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kaliteli Kösele Ayakkabı Üreticileri

Klasik ayakkabı tutkunları için kösele tabanlar şıklık ve zarafetin sembolü olarak görülmekte. Köselenin modele uygunluğu kadar kalite standartları da önemli. Şık ve estetik kösele tabanlar, kaliteli ayakkabının vazgeçilmez unsuru. Yani özel ayakkabı alırken ya da yaptırmaya karar verirken, sıradışı kösele taban modelleri tercih edilmeli.

Kösele Ayakkabı Modelleri – Asil Kundura

Sizler için el yapımı işçiliği kaliteli malzemeler ile birleştirerek sıradışı ayakkabı tasarımlarını hazırlayan Asil Kundura, Kösele Ayakkabı Modelleri ile hizmet vermeye devam ediyor. Herhangi bir yerde beğenip de görmüş olduğunuz ayakkabı modellerini, yalnızca sizlerin istediği renk ve özelliklerde tasarlayarak hazırlamakta.

Özel Tasarım Kösele Ayakkabılar

Kösele ayakkabı yaptırmak veya satın almak istediğinizde tabanın neolit veya hakiki kösele taban olup olmadığını araştırıp sormanız gerekiyor. Gerçek kösele tabanların daha tok ve güçlü bir duruşa sahip olduğunu unutmayın.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi