Gerçek Kösele Ayakkabı Nerede Bulunur?

Gerçek Kösele Ayakkabı Nerede Bulunur?

Ayakkabı alırken kaliteli ve gerçek malzemeler ile yapılmış özel bir kösele ayakkabı sahibi olmak istiyorsanız ciddi bir araştırma içinde olmanız gerekiyor. Kişiden kişiye değişen zevkler ve renkler insanların hassasiyetini ortaya koyarken giyim konusunda model renk ve stil kararı insanların kıyafetleri ile uygun olabileceğini düşündüğü şekilde tercih edilmektedir.

Kaliteli ayakkabı arayışında bulunan bir kişinin özellikle hakiki kösele istemesi durumunda kişiye özel ayakkabı siparişi hizmetinden faydalanması büyük avantaj oluşturacaktır.

Gerçek Kösele Ayakkabı Yapan Yerler

Ayak yapımı uygun olsun ve özel kalitede gerçek deri ile hazırlanmış hakiki kösele ayakkabı istiyorum diyorsanız Asil Kundura kişiye özel ısmarlama ayakkabı sistemi ile sizlere hizmet veriyor.

Gerçek Kösele Ayakkabı Nerede Bulunur?

Gerçek Kösele Ayakkabı Nerede Bulunur?

Gerçek ve kaliteli kösele taban ile yapılmış kişiye özel ayakkabılar 1. sınıf kalitede el yapımı işçiliğinde sizler için hazırlanmaktadır. Gerçek ve özel kaliteye sahip bir kösele ayakkabı siparişi için yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini 0534 5267907 numaralı vatsap ayakkabı sipariş hattımız üzerinden bilgi vererek belirtmeniz ve siparişinizi iletmeniz yeterli oluyor.

İSTANBUL’da Kösele Ayakkabı Siparişi

Yoğun iş temposuna maruz kalan biri için istediği ürünü kolay bulabilmesi oldukça zordur. Fakat internetin gücü sayesinde dilediğiniz ürünü kolay bir şekilde temin edebilmeniz artık saniyelerinize kalmış. Sizler için İstanbul’da kişiye özel gerçek kösele ayakkabı siparişi yaparken dilediğiniz ürünü istediğiniz ayak numarasında ve istenilen renk-modelde kişiye özel olarak yapıyoruz. Sizler de kişiye özel kösele ayakkabı siparişi vererek özel ayakkabı yaptırmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim telefonu ve sistem üzerinden bilgi alabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi