Konya’da Erkek Ayakkabı Siparişi Yapan Firma – Asil Kundura

Konya’da Erkek Ayakkabı Siparişi Yapan Firma – Asil Kundura

Gün geçtikçe gelişen teknoloji ve yenilikler, insanların işini kolaylaştırırken ayakkabı modelleri için dükkanları karış karış gezmenize de gerek kalmıyor. Özellikle internet üzerinden istediğiniz ayakkabı modelini tarayıp bulabildiğiniz gibi, renk ve stil konusunda da ulaşım artık çok daha kolay. Konya ayakkabı siparişi alanında en çok tercih edilen sistem olarak asil kundura’yı tercih etmekte. Üstelik yaptırmak istediğiniz ayakkabının modelini isterseniz bu firmaya gönderebiliyor, hangi ayak numarasında istiyorsanız ( 30-31-32-….45-46-47-48-49-50 numara büyük küçük numara hiç fark etmez) istediğiniz ayak numaranızı da bildirmeniz sipariş ayakkabınızı oluşturabilmemiz için yeterli. Ayağınızda varolan bir sorunu (nasır-tarak-kemik vs.) bize bildirmeniz durumunda böyle bir problem ile ilgili de özel bir çalışma yapıyoruz.

Konya Sipariş Ayakkabı

Konya Sipariş Ayakkabı

Amacımız diğer firma ve mağazalardan daha farklı bir sistem ile siz değerli müşterilerimize hizmet vererek istediğiniz modele, dilediğiniz ayak numarasında, dilediğiniz renk ve çeşitte ulaşabilme imkanı sağlıyoruz.

Konya’da Erkek Ayakkabı Siparişi Yapan Firma ve Yerler

Konya merez ve Ereğli, Beyşehir, Seydişehir, Çumra ve diğer ilçelerinden ayakkabı siparişi vermek ve özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için özel sipariş ayakkabı hizmetimiz mevcut olup, dilediğiniz ayakkabıyı ayağınıza getiriyoruz. Türkiye’nin her noktasına ayakkabı siparişi yapan Asil Kundura ile sipariş verebilmeniz için 0534 526 79 07 nolu ayakkabı sipariş hattımızdan iletişim kurarak siparişlerinizi verebilir, isterseniz aynı numaraya WhatsApp üzerinden mesaj yolu ile ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi