Kişiye Özel 34 Numara Ayakkabı

Kişiye Özel 34 Numara Ayakkabı

Piyasalarda var olan ayak numaraları klasik bir dizilime sahipken ayağı küçük olanların istediği ayakkabıya sahip olamaması büyük sorun olarak görülmekte. Üstelik 30 – 31 – 32 – 33 ve 34 numara gibi küçük ayaklara sahip kişilere özel yapım küçük no ayakkabılara nereden ve nasıl ulaşabileceğiniz konusunda Asil Kundura yardımcı oluyor. İstenilen her ayakkabı modelini kişiye özel küçük ayak numarasında yapabiliyor. Üstelik 34 numara ayakkabı en çok aranan ayak numaraları arasında yer alırken deri ve kumaş ayakkabıların üretiminde sipariş vererek temin edebiliyorsunuz.

Küçük Numara Ayakkabı Siparişi (34 Numara Ayaklar)

Erkek ve bayanların ayağı küçük olanlara özel ayakkabı siparişi sağlayan Asil Kunduradan haberdar olması ile dilediğiniz ayakkabı modelini kişiye özel olarak yaptırarak kaliteye ulaşabilirsiniz. Başarılı sonuçlara ulaşmak için kıyafetinize uygun ayakkabı siparişi vererek dilediğiniz ayak numarasında 1. sınıf kalitede ayakkabıları temin edebilmeniz mümkün. Türkiye’nin her noktasına ve dünyanın sayılı bir çok merkezine özel ayakkabı sipariş hizmet vermekten gurur duyan Asil Kundura’dan ayakkabı sipariş hizmetinden faydalanmak artık çok kolay. Sizler de küçük numara ayakkabı siparişi vermek istiyorsanız 0534 526 79 07 numaralı ayakkabı sipariş hattı üzerinden iletişim sağlayıp istediğiniz ayakkabıyı 30 numaradan tam 50 ayak numarasına göre yaptırabilirsiniz.

Ismarlama Ayakkabı Sistemi

Asil Kundura’nın ayağa hassas üretim sistemi sayesinde ısmarlama ayakkabı hizmeti profesyonel ellerden siz değerli ziyaretçilerin ayağına özel sunuluyor. Sizler de küçük numara ısmarlama ayakkabı yaptırmak istiyorsanız yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayak numaranızı whatsApp sipariş sistemimiz üzerinden göndermeniz yeterli olacaktır. Ayağında kemik-nasır ya da tarak gibi problem bulunanlar için de özel çalışma yaparken ortopedik ayakkabı isteyenler için de özel hizmet sağlıyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi