Ismarlama Ayakkabı 2018

Ismarlama Ayakkabı 2018

Kaliteli ayakkabı almak yerine kişiye özel ısmarlama ayakkabı yaptırma trendi 2018 yılında da zirvede. Hakiki deri ayakkabı temin etmek için uygun bir yöntem olan ayakkabı ısmarlama fikri kaliteli ve gerçek deri ayakkabı arayanlar için önemli bir yöntemdir. Erkeklerin takım elbise altına deri ayakkabı sipariş verirken deri kalitesinden tutun da renk ve model tercihine kadar özgül olabilmesi Ismarlama Ayakkabı seçeneğine iten başlıca seçeneklerden biri olmakta. Yalnızca erkeklerle kalmayıp özellikle bayanların deri çizme, bot ve hakiki deriden yapılan bayan ayakkabı modellerini ısmarlama yöntemi ile alabilmesine yol açan ayakkabı sipariş sistemi kaliteyi ayağınıza taşıyan en güzel yöntemdir.

 

Ismarlama Ayakkabı Nedir – Nasıl Ayakkabı Ismarlanır?

 

Kişiye özel ayakkabı ısmarlama fikri geçmişten günümüze uzanan bir serüven gibi görünse de yüzyıllardır kişinin tercih edebileceği ayakkabıların ısmarlama yöntemi ile yapıldığı bilinir. Yani Ismarlama Ayakkabı Nedir merakını giderebilmek için özel olarak ayakkabı yapan firma ve üreticilerden yararlanabilirsiniz. Türkiye’de ısmarlama ayakkabı yapan firmalar arasında lider konumda bulunan Asil Kundura, dilediğiniz ayakkabı modelini hangi renk ve ayak numarasında isterseniz yapıp adresinize gönderebiliyor.

Ismarlama Ayakkabı Yaptırma - 2018

Ismarlama Ayakkabı Yaptırma – 2018

Üstelik kullanılan tüm malzeme ve detayları ile 1. sınıf standartlarda çok özel üretim safhası geçirerek oluşturulmakta. Sizler de ısmarlanan ayakkabı hizmetinden yararlanmak istiyorsanız aşağıdaki iletişim sistemini kullanarak yaptırmak istediğiniz ayakkabı seçeneğini kolay bir şekilde belirtebilirsiniz.

 

Ismarlama Ayakkabı Fiyatları

 

Gerçek deri ayakkabı yaptırmak kadar ısmarlama ayakkabı fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak isteyenler için whatsapp ısmarlama ayakkabı sipariş hattımız aktif olarak hizmet veriyor. Üstelik ısmarlamak istediğiniz ayakkabının fiyatını alt kısımda yer alan canlı destek üzerinden öğrenebilirsiniz.

Ismarlama Ayakkabı Fiyatları 2018

Ismarlama Ayakkabı Fiyatları 2018

Küçük ayak numarası ile büyük numara ayaklara özel ısmarlama ayakkabılardan da siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

Ismarlama Ayakkabı Kalitesi

 

Kalite değeri yüksek ayakkabı giymek için ısmarlama ayakkabı hizmeti ile tanışın. Size özel olsun, dilediğiniz ayakkabı modeli, istenilen renk ve ayak numarasında birinci sınıf kalitede üretilsin istiyorsanız ısmarlama ayakkabı kalitesi ile tanışma zamanınız geldi demektir.

Ismarlama Ayakkabı Kalitesi 2018

Ismarlama Ayakkabı Kalitesi 2018

Hazırlanan ısmarlama deri ayakkabılar kişiye özel olur. Kalitesinin kösele, hazır taban ve gerçek deri gibi kriterleri ile farkını ortaya koyulduğu bilinmelidir.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi