Kırmızı Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

Kırmızı Elbiseye Uygun Ayakkabı Modelleri

Elbisenin altına tercih edilecek ayakkabı ve aksesuarları seçimi kadınlar için oldukça önemlidir. Özel bir davete ve benzeri organizasyonlara katılırken sizde tüm gözlerin kendi üzerinizde olmasını istiyorsanız kıyafet ve ayakkabı uyumunuz oldukça dikkat etmeniz gerekiyor. Peki, kırmızı elbisenin altına hangi topuklu ayakkabılar giyilir?

Topuklu ayakkabı seçimi

Kırmızı elbisenin altına topuklu ayakkabı yiyeceksiniz elbisenin modeli burada oldukça önemlidir. Eğer, giyeceğiniz elbise kısa ve vücudu saran elbiselerden ise bu elbisenin altına bilek detaylı topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Bu topuklu ayakkabılar elbisenin size katmış olduğu zarif havayı destekleyecek ve elbisenin altında fazla abartılı durmadığı için dikkatin dağılmasına da önleyecektir. Bu sayede sizde kırmızı elbise ile birlikte çok daha dikkat çekici bir kombin elde edebilirsiniz.

Giydiğiniz kırmızı elbise uzun ve savaş ise bu elbiselerin altına kalın topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Boyu normalden daha kısa olan bayanlar ayakkabı seçiminde topukları biraz daha yüksek tutabilir. Ancak salaş elbiselerin altına ince topuklu ayakkabılar giymek oldukça risklidir​. Bu ayakkabılar elbisenin ince topuklarına takılarak düşünmenize neden olabilir.

Ayakkabı seçiminde dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise elbisenin renklerini ayakkabılarınız ile uyumlu tutmaktır. Giyeceğiniz elbise sadece kırmızı renkten oluşuyorsa, bu elbisenin altına siyah ya da koyu renklerde ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Giydiğiniz ayakkabıdaki renkler ile uyumlu takılar takarak oluşturduğumuz kombini destekleyebilirsiniz. Daha az dikkat çekici ve abartıdan uzak bir ayakkabı istiyorsanız kırmızı elbisenin altına kırmızı stiletto ayakkabılar de tercih edebilirsiniz.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi