Denizli’ye Özel Stiletto Ayakkabı Siparişi

Denizli’ye Özel Stiletto Ayakkabı Siparişi

Ülkemizin horozu ile ünlü olan bir kenti olarak ün salmış olan Denizli’de, Pamukkale ve Merkezefendi gibi önemli ve büyük nüfusa sahip olan ilçelerinden özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için Asil Kundura, özel bir çalışma yapıyor. Yüksek topuklu stiletto ayakkabı modelleri yaptırmak isteyenler için, istediğiniz stiletto ayakkabısını belirtilen yükseklik, renk ve ölçülerde hazırlayarak belirtilen en kısa zamanda adresinize gönderiliyor.

 

Denizli'de Stiletto Ayakkabı Modelleri

Denizli’de Stiletto Ayakkabı Siparişi

 

Denizli’de özel stiletto ayakkabı yaptırmak isteyenlerin önemli adresi olarak, kalite ve güvenli ürün tercihinin adresi olmaktan gurur duyuyoruz. Ülkemizin doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her noktasına özel ayakkabı hizmeti verirken, amacımız siz değerli müşterilerimizin kalıcı olmasını sağlamak için kalitemizi dünya standartlarına taşıdık. Dünyanın birçok noktasına da özel ayakkabı yapmaktayız. Stiletto ayakkabı siparişi vermek için öncelikle yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını 0534 5267907 numaralı ayakkabı sipariş sistemi ile bildirmeniz yeterli olacaktır.

Sipariş Ayakkabı Modelleri

ayakkabı siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi