Kemer İle Uyumlu Ayakkabı Modelleri

Kemer İle Uyumlu Ayakkabı Modelleri

Çok kaliteli bir kıyafet aldınız ve üzerine uyumlu bir Kemer’e renk uyumu sağlayacak ayakkabı temini için Kafanız karışık nasıl bir ayakkabı alsam ve kemer ile uyumlu ayakkabıyı nasıl temin ederim düşüncesinde iseniz sizlere en kaliteli ayakkabı modellerine özel olarak hazırladık. Kemer’e uygun ayakkabı modellerini bir arada bulabileceğiniz özel yazımızda istediğiniz ayakkabı modelini Kemer renginde özel olarak sipariş verebileceğiniz gibi Kemer ve ayakkabı rengi konusunda sizlere Ayrıca yardımcı olabiliriz. Kemer modelleri konusunda kumaş ve kot pantolonlara özel kemer modelleri ince ve kalın kemerler arasında tercih yapmanıza yardımcı olabiliriz. Ayrıca kemer ile uygun ayakkabı siparişi vermek isteyenler alt kısımda yer alan sipariş sistemimiz aracılığı ile istedikleri ayakkabının rengini diledikleri şekilde değiştirerek sipariş ayakkabı hizmetinden yararlanabilirler.

Kemer İle Uyumlu Ayakkabı Siparişi

İstediğiniz ayakkabı modeline istediğiniz standartlarda ulaşabileceğiniz bu özel sistemimiz sayesinde, elbiseye uygun bir kemere yakışan ayakkabı siparişi verebileceğiniz özel bir yapı geliştirdik. Kemere uygun ayakkabı yaptırmak isteyen ziyaretçilerimiz 0534 526 79 07 numaralı el yapımı ayakkabı sipariş hattımızdan WhatsApp ile iletişim kurabilir, 30 numaradan 50 numaraya kadar istediği ayakkabıyı temin edebilirler.

Kemere Uygun ayakkabı Modelleri

Kemere Uygun ayakkabı Modelleri

Deri Kemere Uygun Ayakkabı Modelleri

Satın aldığınız deri bir kemer için uygun ayakkabı modelleri, yine kıyafete de uyumlu olması çok önemli. Kemer ve ayakkabı temini konusunda sizlerin zevkleri kadar elbisenizin renk ve stili de modaya uyumluluk açısından oldukça önemlidir. Hassas olan kişilerin en uygun ayakkabı modelini istedikleri stil ve renkte sipariş vermeleri için yardımcı olabileceğimiz bu sistemde, deri kemere uygun ayakkabı modelleri alanında da sizlere sınırsız seçenek tercihinde bulunma hakkı sunmaya devam ediyoruz.

Kemer İle Uygun Ayakkabı Modelleri

Kemer İle Uygun Ayakkabı Modelleri
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi