El Yapımı Ayakkabı İstanbul

El Yapımı Ayakkabı İstanbul

Özel ayakkabı siparişi vermek ve ayağınıza en uygun ayakkabı yaptırmak için mağazaları tek tek dolaşıp “ayağıma nasıl uygun ayakkabı bulurum” diye tasalanma ya gerek yok. Asil Kundura sizler için özel ayakkabı sipariş hizmeti sunarken el yapımı ayakkabı hizmetiyle Türkiye’nin her noktasına hizmet vermekte. İstanbul’un çeşitli semtlerinde el yapımı ayakkabı hizmetinden yararlanmak isteyen ziyaretçilerimiz, Asil Kundura ile iletişime geçerek diledikleri ayakkabının modelini göndermeleri halinde istedikleri ayakkabıya sahip olabilirler.

İstanbul’dan El Yapımı Ayakkabı Siparişi Nasıl Verilir?

İstanbul’un çeşitli semtlerinde bulunan ziyaretçilerimiz el yapımı özel ayakkabı yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı el yapımı ayakkabı sipariş hattını arayarak veya WhatsApp üzerinden iletişime geçerek istedikleri ayakkabının siparişini verebilirler. Benim ayağım kemikli, taraklı veya problemli diyorsanız veya benim ayağım büyük numara ya da küçük numara diyenlerdenseniz Asil Kundura sizler için ayak yapınıza uygun şekilde el yapımı ayakkabı hizmeti veriyor. Ayağı sorunlu olanlar için yapmanız gereken ayağınızın üstten ve yandan fotoğrafını çekerek WhatsApp sipariş hattı üzerinden göndermeniz ve yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafını bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi