Kartal’da Erkek Ayakkabı Siparişi

Kartal’da Erkek Ayakkabı Siparişi

İstanbul’un merkez ve ilçelerinde ikamet etmekte olan siz değerli ziyaretçilerimiz için kişiye özel ayakkabı üretim hizmeti veriyoruz. Dilediğiniz ayakkabı modelleri size özel olacak şekilde istediğiniz renk ve modelde olmakla birlikte ayak numaranızı ne olursa olsun özel üretim imkanları mevcut. Asil kundura’nın İstanbul Kartal’da ayakkabı sipariş hizmeti almak isteyen vatandaşlar için Türkiye’nin her noktasından kolayca ulaşabileceğiniz 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattı üzerinden 7-24 hizmet verdiğini hatırlatalım. Günümüzde kişiye özel ayakkabı üretimi nerede ve nasıl yapılır sorusuna yanıt arayanlar sıklıkla internet üzerinden kolay ve güvenilir ayakkabı siparişi yapan firma ve işyerlerini araştırıyor.

İstanbul Ayakkabı Siparişi Kartal
İstanbul Ayakkabı Siparişi Kartal

Sizler için 1. sınıf kalitede gerçek deri ürünleri yapan Asil Kundura erkek ayakkabı modelleri arasından özel üretim tekniği ile hakiki deri kösele ayakkabıları 30 numaradan 50 numaraya kadar istediğiniz ayak numarasına göre yapabiliyor.

Toptan Ayakkabı İmalatı İstanbul Kartal

Kişiye özel Ayakkabı üretimi kadar eri üretimde de profesyonel hizmet sağlayan Asil Kundura İstanbul Kartal’da toptan ayakkabı imalatı ve üretimi için hizmet isteyen firma Butik mağaza ve iş yerlerine istenilen sayı ayakkabı modeli ve ayak numarasına göre profesyonel ürün tedariği hizmeti vermekte ister toptan ister perakende Ayakkabı üretimi hizmetinden faydalanmak isteyen firma şahıs ve işyerleri Asil kundurana 0534 526 79 07 numaralı iletişim hattı üzerinden ya da alt kısımdaki online canlı destek sistemi üzerinden bağlantı kurarak detaylı bilgi alabilirler. Günümüzde birçok şahıs internet üzerinden ayakkabı satış yaparak ciddi oranda gelir sağlamakta.

Toptan Ayakkabı Üretimi İstanbul
Toptan Ayakkabı Üretimi İstanbul

Ürünlerini tedarik edeceği kaliteli ayakkabı üreticileri nerede ve nasıl bulunur sorusuna yanıt arayanlar için Asil Kundura profesyonel Ayakkabı üretimi ve kaliteli ayakkabı arayanlar için Toptan ve perakende ayakkabılar hazırlıyor. Üstelik modelleri sizlerin özgürce belirleye bileceğiniz bir standart da söz konusu.

İstanbul Kartal’da Erkek Ayakkabı Üretimi

Erkeklere özel ayakkabı üreten firma ve iş yerleri için araştırma yapanlar İstanbul’da ikamet edip de nereden ve nasıl ayakkabı yaptırabilirim diye merak edenler sıkı durun. Asil kundura’nın özel üretim ayakkabı hizmeti Türkiye’nin ve dünyanın birçok noktasına ulaşmakta. Üstelik yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ayak numaranızı belirtmeniz yeterli oluyor. Ayakkabı modeli üzerinde dilediğiniz değişikliği ve tasarım farklılıklarını da özgürce talep edebiliyorsunuz. Ayağınızda kemik ya da tarak gibi farklı sağlık sorunları bulunuyorsa bunlar içinde dert etmenize gerek kalmıyor. Ayağınızdaki sorunu, varsa fotoğrafını whatsap üzerinden göndermeniz ayak yapınıza uygun şekilde kalıp oluşturulması için yeterli oluyor. Böylece ayağınız çok daha sağlıklı bir ayakkabıya kavuşuyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi