Kars’ta Özel Yapım Ayakkabı

Kars’ta Özel Yapım Ayakkabı

Dünyanın en kaliteli ayakkabıları için nereden ve nasıl satın alabileceğiniz konusunda sizler için hizmet veriyoruz. Özellikle Kars’ta özel ayakkabı yapımı konusunda ayakkabı sipariş sisteminden hizmet alabilirsiniz. Peki kaliteli ayakkabı nereden alınır ve  sorusuna nasıl cevap bulabiliriz sizler için özel araştırma yaptık. Türkiye’nin en kaliteli ayakkabı üreticisi olan Asil Kundura, kişiye özel el yapımı ayakkabı hizmeti veriyor.

 

Özel Yapım Ayakkabı Nedir?

 

Hazır ve fabrikasyon seri üretimlerden uzak durmak isteyen vatandaşların özel üretim ayakkabıları nereden ve nasıl yaptırabilir sorusuna en güzel cevap Asil Kundura olacaktır. Türkiyenin en kaliteli özel yapım ayakkabı üreticisi olan bu firma ile dilediğiniz ayakkabıya ulaşabileceksiniz.

Özel Yapım Ayakkabı

Özel Yapım Ayakkabı

Sizler için özel yapım ayakkabı nedir sorusuna en güzel yanıt el yapımı ayakkabı olacaktır. Yani model, renk, ayak numarası ve tüm diğer detayları özgürce belirleyebilirsiniz. İstediğiniz ayakkabı, bot, çizme ve deri ürününü dileğiniz şekilde yaptırabilme imkânına sahip oluyorsunuz.

 

Nasıl Özel Yapım Ayakkabı Yaptırılır?

 

Öncelikle yaptırmak istediğiniz ayakkabı modelini ve ölçüleri 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş hattına göndermeniz gerekecek. Renk ve standartları yine Whatsap üzerinden belirtip nasıl ve ne ölçüde bir ayakkabı istediğinizi yetkililere belirtmeniz halinde istediğiniz ayakkabı, bot veya çizme siparişini verebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi