El Yapımı Çizme İmalatı

El Yapımı Çizme İmalatı

Kişiye özel kaliteli çizme yaptırmak isteyenlerin adresi Asil Kundura olmaya devam ediyor Türkiye’nin 1. Sınıf kalitede gerçekleri ile hazırlanan özel çizme merkezi olan Asil kundura’nın el yapımı ayakkabı hizmeti verdiğini hatırlatalım istediğiniz çizme modelini istenilen renk ve ayak numarasına göre özel olarak yaptırabilirsiniz. Nasıl kişiye özel çizme siparişi verebilirim sorusuna aşağıdaki online sipariş hattı üzerinden daha detaylı bilgi alarak yanıt bulabilirsiniz.

Bayan Deri Çizme Yaptırma

Kadınların kış aylarında en çok tercih ettiği deri çizme modelleri için sipariş verip yaptırması için özel bir sistem geliştirdik. Dilediğiniz bayan çizme modelini ısmarlama ayakkabı hizmeti sayesinde sipariş verip yaptırabilirsiniz. Türkiyenin her yerinden kolay ve pratik bir şekilde hakiki deri çizme siparişlerinizi verip yaptırabilirsiniz. Kış aylarında ayaklarınızı üşütmeden sıcacık tutacak sarıp sarmalayacak kaliteli kadın çizmeleri için nereden ve nasıl sipariş vererek yaptırabilirim sorusuna yanıt bulmaya çalışıyoruz.

Özel Çizme Siparişi

Özel Çizme Siparişi

Sizler için en trend bayan çizme çeşitlerini kaliteli el işçiliği ve birinci sınıf malzemeler ile bir araya getirerek dilediğiniz ürünü hazırlıyoruz. Üstelik 32-33-34 numara gibi küçük numara çizme siparişleri ve 42-43-44-45 numaraya varan büyük numara çizme siparişi için de iletişime geçebiliyorsunuz.

Çizme Siparişi Vermek İçin;

Alt kısımdaki canlı destek sistemi aracılığı ile istemiş olduğunuz kaliteli bayan çizme siparişini kolay ve güvenilir şekilde verebiliyorsunuz. Üstelik ülkemizin her yerinden ve tüm il-ilçelerinden dilediğiniz anda Sipariş Çizme hizmetinden faydalanın.

Kaliteli Çizme Yaptırma

Kaliteli Çizme Yaptırma

Çizme boyutu ve ayak numarası da dahil olmak üzere renk, standartları özgürce seçebilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi