Bayanlara Özel Kışlık Çizme Siparişi

Bayanlara Özel Kışlık Çizme Siparişi

Havaların soğuması ile birlikte bayanlar özellikle diz üstü ve diz altı özel çizme modellerine ilgi gösterdiği bilinmekte. Tabi soğuk havalarda ve yağışlı günlerde bayanların özellikle vazgeçilmezleri arasında yer alan çizme modelleri renk ve seçenek açısından özel kombinasyonlar oluşturmayı seven bayanların kıyafete uygun çizme seçenekleri için ilgi gösterdikleri bir alan.

Bayanlara Özel Kışlık Çizme Modelleri

Soğuklarda ve yağışlı günlerde en fazla kullanılan ayakkabı modelleri arasında hemen hemen ilk sırada gördüğümüz çizmeler bayanların hem kıyafet hem de görünüm açısından daha estetik bir duruşu olduğu tescil edilen çizme modelleri için konuşulacak pek fazla bir şey yok diyebiliriz. Çizme konusunda bayanlar hem kıyafetine uygun olsun hem de bacağını sarsın düşüncesinde oldukları için kıyafeti uyumlu ve kalitesi yüksek olan çizme modellerini tercih etmekte haklılar.

Bayanlara Özel Kışlık Çizme Modelleri

Bayanlara Özel Kışlık Çizme Modelleri

Bayanlara özel kışlık çizme siparişi konusunda adeta ülkemizde hızlı bir trend yakalayan Asil Kundura ayakkabı Türkiye’nin her noktasına ve uluslararası alanda birçok kere özel çizme siparişi hizmet verirken istediğiniz çizmeyi adeta ayağınıza getiriyor.

Bayanlara özel çizme yapan yerler arasında oldukça popüler olan Asil Kundura ayakkabı Türkiye’de 81 il ve ilçede özel diz altı ve dizüstü çizme modelleri konusunda kadınların rahatını şıklığını ve kalitesini artıracak Tüm özel çalışmaları profesyonel ekip ve sistemi sayesinde yapmaya devam ediyor.

Kışlık Çizme Siparişi Vermek İçin;

Soğuk havalarda tercih edebileceğiniz özel kışlık çizme siparişi vermek için aşağıda belirtilen WhatsApp iletişim numarası üzerinden bizimle iletişime geçerek istediğiniz topuksuz veya topuklu çizme modelleri tercihinizi belirtmeniz durumunda özel olarak yaptırabilirsiniz.

Nasıl Çizme Siparişi Verebilirim” diye merak edenler için çok basit bir seçenek olarak size aşağıdaki WhatsApp Çizme Siparişi numaramızdan bize yaptırmak istediğiniz çizmenin görselini göndermeniz yeterli olacaktır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi