Topuklu Çizme Modelleri – Özel Çizme Siparişi

Topuklu Çizme Modelleri – Özel Çizme Siparişi

Özel Tasarım Topuklu Çizme Modelleri genel olarak kış mevsiminde en fazla rağbet gören modellerden biri olarak bilinmektedir. Birbirinden farklı renklerde ve özel modellerden meydana gelen topuklu çizme modelleri kullanıcılarının ayak yapılarına uygun şekilde numaralarından meydana gelmiyor ya da ayak yapısında sıkma ve darlık gibi sorunlara sebep oluyorsa ayağa özel ayakkabı hizmeti sağlamakta olan Asil Kundura’dan bilgi alabilir topuklu çizme siparişi verebilirsiniz.
Alanında profesyonel ekipmanı ve 1. sınıf kalitedeki malzemeler kullanılarak özel olarak tasarlanan özel topuklu çizme modellerini sizin ayak ölçüsüne göre yaparak hazırlıyor adresinize gönderiyoruz.
Müşterileri için kişiye özel ayakkabı tasarımı hizmeti vererek hayalinizdeki en trend modellere sizleri kavuşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Ayağa özel topuklu çizme modelleri arasından dilediğiniz topuk boyunu hazırlayıp istediğiniz farklı ve çeşitli renklerden meydana gelen çizmeleri yine sizler için tasarlayıp hazırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Kıyafetinize uygun topuklu çizme yaptırmak için 0534 526 79 07 numaralı topuklu çizme sipariş hattımızdan iletişime geçebilirsiniz. Diz üstü özel çizme siparişleriniz için de istenilen ölçülerde çizmeleriniz hazırlanarak adresinize gönderilmekte. Ayağınızda yer alan kemik veya nasır gibi problemlerden dolayı topuklu çizme yaptırmak isteyen müşterilerimiz için de özel çalışmalarımız mevcut. 30 numaradan başlayarak tam 50 numaraya kadar olan ayak numaraları için de çizme siparişi yapmaktayız. 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi