Kaliteli Çizme Yaptırma Fiyatları

Kaliteli Çizme Yaptırma Fiyatları

Dünyanın en kaliteli ayakkabı üreticileri için araştırma yapan birisi el yapımı çizme, bot ya da ayakkabı hizmeti sunan Asil Kundura ile tanışma vaktinin geldiğini belirtelim. Birbirinden özel deri ürünleri arasından kış aylarında tercih edebileceğiniz kaliteli bayan çizmeler için siparişlerinizi kolayca verebilirsiniz. Türkiyenin hemen hemen her noktasından online Çizme Siparişi verebileceğiniz iletişim sistemi için alt kısımdaki telefon numarası üzerinden bağlantı kurabilirsiniz. Kişiye özel olarak üretilebilen dizüstü bayan çizmeler ve kışlık deri çizme siparişleri ısmarlama ayakkabı sistemi ile sizlere 7-24 hizmet sağlayan Asil Kundura’dan yaptırabilirsiniz.

 

Kişiye Özel Çizme Yapımı

 

Yoğun araştırmalarınız sonrasında nasıl kişiye özel çizme yaptırılır sorusuna yanıt bulmak isteyenler, Asil Kundura özel çizme sipariş sistemi ile tanışmalı. Özellikle ayağında çeşitli sağlık sorunları bulunan vatandaşların, ayak şekil yapılarına göre el yapımı çizme siparişi verebiliyorlar.

Kişiye Özel Çizme Yaptırma

Kişiye Özel Çizme Yaptırma

Belirli standartlarda sıradışı çizme yaptırmak için el işçiliği ve bu ürünü ortaya koyacak olan ustanın marifeti önem taşıyor. Tabi çizme kalitesi için malzeme standartları da çok önemsenmesi gerekir. Eğer diz üstü çizme istiyorsanız ölçüleri doğru ve hatasız vermeniz gerekecek.

 

Çizme Sipariş Fiyatları

 

El emeğine has hazırlanan ve büyük bir titizlik gerektiren çizme siparişleri için fiyat ve uygunluk önem taşımakta. Fakat el emeğine harcanan titizlik ve hassasiyet, fabrikasyon ürünlere göre daha farklı bir çizgi gerektiriyor. Özellikle çizme sipariş fiyatları konusunda merak eden ziyaretçilerimiz alt kısımdaki 0534 526 79 07 numaralı whatsapp sipariş hattımız üzerinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi