İzmir’de Ortopedik Erkek Ayakkabı Yapımı

İzmir’de Ortopedik Erkek Ayakkabı Yapımı

Ayağınızdaki problemlerden dolayı özel ayakkabı yaptırmak isteyenler için yepyeni bir fırsatı Asil Kundura avantajları ile yaşayabilirsiniz. İstediğiniz ayakkabıyı dilediğiniz ayak numarasında istenilen ayak yapısına göre özel olarak yaptırabilmek mümkün. Ortopedik ayak sorunlarına yönelik özel çalışma yapan Asil Kundura’nın İzmir’de ortopedik erkek ayakkabı yapımı ile ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz. Peki İzmir’de ikamet edenler için nasıl ortopedik ayakkabı siparişi veririm ve özel ayakkabı yaptırabilmek için ne gerekli diye merak edenler için 0534 526 79 07 numaralı sipariş hattı üzerinden detaylı bilgi de alabiliyorsunuz.

 

İzmir’den Ortopedik Ayak Sorunlarına Özel Ayakkabı Üretimi

 

Kaliteli ayakkabı almak istiyorsunuz fakat ayağınızdaki sorunlardan dolayı istediğiniz ayakkabıyı bulmakta ve almakta zorluk yaşayanlardansanız artık üzülmeniz. İstediğiniz ayakkabıyı her ayak numarasında özel olarak sipariş verip yaptırabiliyorsunuz. Ayağınızın üstten ve yandan fotoğrafını çekip 0534 526 7907 numaralı ayakkabı sipariş hattı üzerinden yaptırmak istediğiniz ayakkabının fotoğrafı ile beraber diğer detayları da belirtip ortopedik ayakkabı siparişini verebilmeniz dakikalar içinde gerçekleşmektedir.

İzmir'de Erkeklere Özel Ortopedik Ayakkabı

İzmir’de Erkeklere Özel Ortopedik Ayakkabı

Kişiye özel olarak ayakkabı yaptırmak isteyenler için 30 numaradan başlayan küçük ayak numaralarından 50 numaraya varan büyük ayaklara özel çalışmalar da yapılabiliyor. Üstelik ayağınızda kemik, nasır, tarak gibi şekil bozukluğu ve problem bulunanlar için de çok özel ayakkabı çalışmaları yapılmaktadır.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi