İstanbul’da Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Özel Ortopedik Ayakkabı Siparişi

Ayak problemi yaşayanlar için ayakkabı bulmak ve ayağına uygun bir ayakkabı sahibi olmak o kadar da kolay olmasa gerek. Özellikle ortopedik ayakkabı arayanlar ve belki de dükkan dükkan Avm avm gezerek istediği ayakkabıyı ayağına uygun şekilde alamayanlar büyük dert ve sıkıntı çekmeye devam ediyor maalesef. Her ayakkabı mağazasında büyük numara ve çok küçük numara ayakkabı bulunmadığı için bazı müşteriler küçük numara ve büyük numara ayakkabı almak istediklerinde sonu hüsranla bitiyor. İstanbul’da ortopedik ayakkabı siparişi ile ayakkabı sahibi olmak isteyenler için Asil Kundura, İstanbul’un tüm ilçelerine ve semtlerine özel ortopedik ayakkabı siparişi verenlere hizmet etmeye devam ediyor.

 

ortopedik ayakkabı siparişi

 

Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine özel sipariş ayakkabı yapan verdiği hizmetten gurur duyan Asil Kundura, yaptığı ayakkabıları kalitesinden ödün vermeden kullandığı malzeme de birinci sınıf ve işçilikte profesyonellik adı altında kaliteyi ayağınıza getiriyor. İstanbul’da ortopedik ayakkabı almak isteyenler için 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattından Özel sipariş ayakkabı talebinde bulunabilirsiniz.  Bazen mağazanın birinde görmüş olduğunuz bir ayakkabı, o an için hayallerinizi süsleyerek ayağınızda görmek isteyebilirsiniz.

 

özel sipariş ayakkabı

 

Bu gayet doğal ve normal bir durum. Fakat ayağınızda yer alan problem o ayakkabıyı giymenize engel oluyorsa, o an için bir hayal kırıklığı ve içinizde burukluk söz konusu olabiliyor. Asil Kundura o an beğenmiş olduğunuz o ayakkabıyı sizin ayağınıza uygun ve ayak probleminizi dikkate alarak bir değerlendirme yapıyor, o ayakkabıyı sizin ayağınıza uygun şekilde tasarlayarak hizmetinize sunuyor. Yapmanız gereken şey bu numara üzerinden firmayla iletişime geçerek, yaptırmak istediğiniz Ayakkabının fotoğrafını ve varsa ayağınızdaki problemi, bir de ayak numaranızı belirtmeniz yeterli.

 

ortopedik ayakkabı siparişi

 

Özel tasarım ortopedik ayakkabı modelleri ile sizlere her türlü avantajı ve imkanı sağlayan bu firma, imalatçı olmasının avantajlarına ayağınıza taşıyor. Ayağınızda bulunan sağlık sorunları ve problemler artık dert olmaktan çıkarak istediğiniz tarzda ayakkabı sahibi olabiliyorsunuz. Bayan ortopedik ayakkabı modelleri ve erkek ortopedik ayakkabı siparişi alanında adeta uzmanlaşan Asil Kundura, Türkiye’nin hemen hemen bütün il ve ilçelerine ayakkabı siparişi ile hizmet vermekten gurur duyuyor.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi