İstanbul’da Ortopedik Erkek Botu Siparişi Yapılan Yerler

İstanbul’da Ortopedik Erkek Botu Siparişi Yapılan Yerler

Ayağınıza göre bir ortopedik bot almak istiyorsunuz. Fakat ayağınızda bir sorun var ve bu problemden dolayı hiçbir ayakkabı ayağınıza göre olmuyor. Asil Kundura ayak problemleriniz için özel ayakkabı sipariş sistemi ile ortopedik bot siparişi verebilirsiniz. Ayağınızda bulunan kemik gibi, tarak ve nasır gibi sorunlara yönelik özel çalışma yapılmakta. Ortopedik erkek botu ve ortopedik bayan bot siparişi verebilmeniz için 0534 526 79 07 nolu ayakkabı sipariş hattımızı arayarak siparişlerinizi verebilirsiniz. Ortopedik erkek bot modelleri içerisinde ayağınıza uygun olduğunu düşündüğünüz bir modeli bize göndermeniz durumunda ayağınıza uygun şekilde ayakkabınızı yaparak adresinize gönderiyoruz. Türkiye’nin her bir noktasına sipariş ayakkabı sistemimiz ile hizmet verirken ayak sağlığınız ve kaliteyi ön planda tutuyoruz.Ankara, İzmir ve İstanbul’da ortopedik bot siparişi vermek isteyenler için hızlı bot siparişi sistemimiz sayesinde istediğiniz ürüne en hızlı şekilde ulaşabileceksiniz.

ortopedik erkek bot siparişi

ortopedik erkek bot siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi