İstanbul’da Küçük Numara Ayakkabı Yapan İmalatçılar

İstanbul’da Küçük Numara Ayakkabı Yapan İmalatçılar

Sıradışı ayakkabı tasarımlarını istediğiniz ayak numarasına göre size özel olarak yapan Ail Kundura’nın özel ayakkabı sipariş sistemi ile tanışın. İstediğiniz ayakkabıyı size özel olarak yapıyor ve her ayak numarasına özel olarak kalıplar oluşturup sınırsız ayakkabı çeşidini sizlere sunabiliyor. Türkiye’nin her yerinden kolay ve hızlı bir şekilde ayakkabı siparişi verebileceğiniz özel canlı destek sistemi sayesine 30313233 ve 34 numara gibi küçük ayaklara özel ayakkabı imal edebilmekte. Peki nasıl ve nereden küçük ayakkabı yaptırabilirim diye merak eden İstanbul’lu vatandaşlar için de özel üretim sağlayıp adresinize gönderebilmekte.

 

Küçük No Ayakkabı Yaptırma İstanbul

 

Ayağınız küçük ve her ayakkabı ayağınıza olmadığını düşünüyor ve üzülüyorsanız dert etmenize gerek kalmadı. İstediğiniz ayakkabıyı dilediğiniz küçük numaraya özel olarak üretebilen Asil Kundura ile henüz tanışmadınız demektir. Sizler istediğiniz ayakkabı modelini belirterek yaptırmak istediğiniz ayak numarası ile birlikte 0534 526 79 07 numaralı küçük numaralı ayakkabı sipariş sistemine belirtmeniz yeterli oluyor. Böylece istediğiniz ayakkabıyı istediğiniz küçük numaraya özel olarak yaptırabilirsiniz.

İstanbul'da Küçük Numara Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Küçük Numara Ayakkabı Siparişi

Her ayakkabı ayağınıza olmuyor veya aradığınız ayakkabıyı bulup da numarası bulunmuyor diye üzülmenize gerek kalmadı. Asil Kundura kişiye özel ayakkabı üretimi sayesinde her ayağa özel küçük numara ayakkabı üretebilmekte. Üstelik tüm ayakkabı modellerini istediğiniz renk ve ayak şekil yapısına uygun şekilde hazırlayabilmekte. Bay ve bayan ayakkabı imalatı konusunda profesyonel ayakkabı üreten Asil Kundura’nın her mevsim kişiye özel ayakkabı üretimi yapabildiğinden haberdar olun.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi