İstanbul’da Klasik Erkek Bot Siparişi

İstanbul’da Klasik Erkek Bot Siparişi

Bay ve bayanların havaların soğuması ile birlikte ayağına uygun modelleri arayıp bulması oldukça zor olsa gerek. Bir de ayağa en uygun bot modelinin bulunması bir yana, ayak yapınıza uygun bir bot yaptırmak için bu zamanda acaba nasıl bot siparişi verilir sorularına tercuman olmak istiyoruz. İstanbul’da klasik erkek bot siparişi vermek isteyen müşterilerimiz için 0534 526 7907 numaralı ayakkabı sipariş hattımız üzerinden siz değerli müşterilerimiz için herhangi bir yerde beğenmiş olduğunuz bir modeli sizler için ayağınızı en uygun şekilde tasarlayarak adresinize gönderiyoruz. İstanbul Kartal, Beykoz, Ümraniye, Bahçelievler, Kadıköy, Beşiktaş gibi bölgelerinden ayakkabı ve bot siparişi vermek isteyenler için de özel sipariş ayakkabı sistemimiz 24 saat bu telefon numarası üzerinden whatsApp ile iletişime geçerek erkek bot siparişi verebilirsiniz. Ayağınızda nasır var diyelim. Siz bu nasır yüzünden beğenip de alamadığınız ayakkabıdan ziyade ayağınızdaki problemden yakınıyorsanız bundan böyle dert etmenize gerek kalmayacak. Ayağınızdaki problemi bize whatsapp üzerinden ayağınızın fotoğrafını göndermeniz durumunda dilediğiniz modeli ayağınıza uygun şekilde yaparak adresinize gönderiyoruz.

Bay ve bayan bot siparişleriniz için günün 24 saati sipariş numaramız üzerinden siparişlerinizi verebilir, fiyat ve modeller konusunda bilgi alabilirsiniz. Gelinlik ayakkabıları, ortopedik ayakkabı siparişleri, gizli topuk bot modelleri konusunda istediğiniz ayakkabı siparişini verebilirsiniz. Türkiye’nin her bir noktasına hizmet vermekten gurur duyarken ayak sağlığı ve ayakkabı kalitesi bizim için oldukça önem arz etmekte. Kaliteli erkek bot siparişi için info@ozelsiparisayakkabi.com mal adresimizden de bot siparişi verebilir, bilgi alabilirsiniz.

Sipariş Ayakkabı Fiyatları

Ayakkabı Siparişi
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi