İstanbul’da Özel Bot Siparişi Yapan Yerler / Asil Kundura

İstanbul’da Özel Bot Siparişi Yapan Yerler / Asil Kundura

Soğuk havalar için hazırlık yapmak isteyenlerin Özel Tasarım Ayakkabı ve siparişi için dilediğiniz erkek bot ve kadın bot modeli yaptırabilme seçeneği bulunuyor. Her hangi bir AVM de beğenmiş olduğunuz bir bot modelini Özel Ayakkabı Sipariş hattımıza ulaşarak yaptırabilir, ayağınıza en uygun kışlık botunuzu yaptırabilirsiniz. Üstelik istediğiniz ayak numarasında ve tüm modellerde dilediğiniz ayak numarasında siparişinizi verebiliyorsunuz.

 

IMG_20160828_120940

 

İstanbul Sipariş Ayakkabı arayanlar için Türkiye’nin her yerine sipariş yapan Asil Kundura, büyük küçük tüm ayak numaralarına uygun ayakkabı tasarımı da yapmakta. İnsanlar en çok da ayağına uygun ayakkabı bulamamaktan şikayetçi olsa da ozelsiparisayakkabi.com sizin bu sorununuda çözüm buluyor. Tek yapmanız gereken İstanbul’da Özel Bot Siparişi yaptırmak için 0534 526 7907 nolu sipariş ayakkabı hattımızı aramanızdır. Dilerseniz bize aynı numara üzerinden whatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz. Turkiyenin en iyi ayakkabı üretim merkezlerinden olan firmamız, istediğiniz ayakkabıyı size özel olacak şekilde yapıyor. Üstelik 30 numaradan başlayan küçük ayaklara göre ayakkabılardan tutun da 50 numaraya varan büyük numara ayaklar için özel ayakkabı üretim hizmetimiz 7-24 devam ediyor. Sizler de dilediğiniz ayakkabı modelini kişiye özel olacak şekilde yaptırarak kaliteli ayakkabı hizmetinden faydalanmak istiyorsanız alt kısımdaki online ayakkabı sipariş sistemimizden faydalanabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi