İstanbul’da Özel Bot Siparişi Yapan Yerler / Asil Kundura

İstanbul’da Özel Bot Siparişi Yapan Yerler / Asil Kundura

Soğuk havalar için hazırlık yapmak isteyenlerin Özel Tasarım Ayakkabı ve siparişi için dilediğiniz erkek bot ve kadın bot modeli yaptırabilme seçeneği bulunuyor. Her hangi bir AVM de beğenmiş olduğunuz bir bot modelini Özel Ayakkabı Sipariş hattımıza ulaşarak yaptırabilir, ayağınıza en uygun kışlık botunuzu yaptırabilirsiniz. Üstelik istediğiniz ayak numarasında ve tüm modellerde dilediğiniz ayak numarasında siparişinizi verebiliyorsunuz.

 

IMG_20160828_120940

 

İstanbul Sipariş Ayakkabı arayanlar için Türkiye’nin her yerine sipariş yapan Asil Kundura, büyük küçük tüm ayak numaralarına uygun ayakkabı tasarımı da yapmakta. İnsanlar en çok da ayağına uygun ayakkabı bulamamaktan şikayetçi olsa da www.ozelsiparisayakkabi.com sizin bu sorununuda çözüm buluyor. Tek yapmanız gereken İstanbul’da Özel Bot Siparişi yaptırmak için 0534 526 7907 nolu sipariş ayakkabı hattımızı aramanızdır. Dilerseniz bize aynı numara üzerinden whatsApp üzerinden de ulaşabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından iletişim bilgilerini yazıp bize info@asilkundura.com.tr ye mail gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 2 iş günü içersinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde geri iade ve değişim hakkınız bulunmaktadır. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda hata yoksa geri iadesi malesef mümkün değildir.
Copyright © 2016 Asil Kundura