İstanbul’da Kıyafete Uygun Ayakkabı Siparişi

İstanbul’da Kıyafete Uygun Ayakkabı Siparişi

Kaliteli ayakkabı arayışında olanlar için özel ve kıyafete uygun ayakkabıyı bulmak oldukça meşakkatli geçer. Elbiseniz için en uygun ayakkabının tercih edilmesi ya da bulunabilmesi de sizi oldukça uğraştırabileceği kaygısını aşabilmeniz adına özel ayakkabı sipariş hizmeti bu konuda yardımcı oluyor. Özellikle de İstanbul’da kaliteli ayakkabı arayışında olan siz değerli ziyaretçilerimiz için özel ve el yapımı ayakkabı modellerini dilediğiniz renk ve modelde istediğiniz ayak numarasına göre yapıp hazırlayabiliyoruz.

 

Kıyafete Göre Ayakkabı Modelleri (34)

 

Takım elbiseniz ya da özel olarak seçtiğiniz kıyafetin altına giymek istediğiniz ayakkabı modelini tercih etme konusunda kararsızlığınızı aşmanız için çok özel bir sistem geliştirdik. Sizler kıyafetinize uygun ayakkabı siparişi vererek sıradışı ve tamamen kaliteli ayakkabı siparişi vererek temin edebiliyorsunuz. Siz değerli müşterilerimizin talep ettiği bir ayakkabı modelini dilediğiniz renk ve ayak numarasında birinci sınıf kalitede gerçek deri ve özel malzemeler kullanarak sıradışı standartlarda ve üstün kalitede el yapımı işçiliğinde kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Üstelik isteğe göre gizli topuk ve tabanlık çalışmaları yapılabildiği gibi ayağında kısalık ve farklı sorunlar olan kişiler için de özel çalışmalar yapılabilmekte.

 

İstanbul’dan Kaliteli Ayakkabı İmalatı

 

Sizler için kaliteli ve özel ayakkabı imalatı yapan Asil Kundura, özel ayakkabı sipariş hizmetleri için yardımcı olmaya devam ediyor. Sizler de kişiye özel ayakkabı sipariş hizmetinden 7-24 faydalanmak için İstanbul, Ankara gibi büyük şehirler başta olmak üzere Türkiye’nin her noktasından özel ayakkabı yaptırabilirsiniz. Sizler de Ismarlama Ayakkabı hizmetinden faydalanmak için 0534 526 79 07 numaralı whatsApp ayakkabı sipariş hattı üzerinden detaylı bilgi alarak ayakkabı siparişi verebilir, fiyatlar ve işleyiş ile ilgili görüşme yapabilirsiniz.
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi