İstanbul’da Erkek Bot İmalatı ve Siparişi

İstanbul’da Erkek Bot İmalatı ve Siparişi

Havalar iyiden iyiye soğurken kapalı havalarda giyebileceğiniz botun kalitesi kadar rahatlığı ve şıklığı önemlidir. İstanbul ve çevresinde bot siparişi vermek isteyenler için Asil Kundura, ayakkabı imalatı ve üretiminde tüm Türkiye’ye özel ayakkabı ve bot siparişi yapmakta. Yurdun dört bir yanından tüm şehir ve ilçelerden de sipariş verebileceğiniz gibi, herhangi bir yerde görmüş olduğunuz bir ayakkabı ya da bot modelini de sizin istediğiniz biçim ve renkte, numarada yapabiliyoruz. İstanbul’da erkek botu siparişi vermek isteyenler için Asil Kundura’nın 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp ayakkabı sipariş hattından siparişlerinizi verebilirsiniz.

 

İSTANBUL VE İLÇELERİNE BOT SİPARİŞİ VERİN

 

Günün 24 saatinde siparişlerinizi bu telefon numarası ile kolaylıkla verebileceğiniz gibi, isterseniz mail üzerinden info@asilkundura.com.tr yoluyla da iletişime geçebilirsiniz. Sadece erkek ayakkabı değil bayan bot siparişi vermek isteyenler için de hizmet vermekte. İstanbul’un avrupa ve anadolu yakasında oturanlar erkek bot siparişi vermek için yukarıda belirtmiş olduğumuz numara üzerinden iletişime geçerek ayakkabılarını yaptırabilirler. Küçük ve büyük numara bot siparişi ile lider bir özelliği bulunan asil kundura, 30 numaradan 50 numaraya kadar istediğiniz ayak numarasında ayakkabı siparişi verebilirsiniz. İstanbul Kartal, Pendik, Ümraniye, Esenler, Yenibosna, Beşiktaş, Kadıköy, Florya, Bahçelievler, Kartal, Taksim ve Bakırköy’de erkek bot siparişi verebileceğiniz gibi diğer yer ve noktalardan da iletişime geçerek ayağınıza en uygun ayakkabı veya botunuzu yaptırabilirsiniz. 

İstanbul'da Erkek botu siparişi ve İmalatı

İstanbul’da Erkek botu siparişi ve İmalatı
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi