Büyük Numara Erkek Bot Siparişi Yapan Yerler – Asil Kundura(06)

Büyük Numara Erkek Bot Siparişi Yapan Yerler – Asil Kundura(06)

Havalar iyice soğumaya yeltenirken, erkekler için kapalı havaların vazgeçilmezi olan erkek bot modelleri şu sıralar en çok bakılan ayakkabı ürünleri arasında yerini almakta. Kapalı ve yağışlı bir günde ayağım rahat etsin diyenlerdenseniz, Asil Kundura’nın sizler için hazırladığı avantajlardan yararlanma zamanı. İstediğiniz tarzda bay bayan bot siparişi vermek için 0534 526 79 07 nolu bot sipariş hattı üzerinden iletişime geçerek siparişinizi verebilir, ya da bu site üzerinden mail veya yorum yolu ile iletişim kurabilirsiniz. Erkek ve bayanlar için birbirinden güzel bot modelleri ile size çok farklı renk ve seçenek sunan bu firma, istediğiniz ayak numarasında ayağınıza uygun bot siparişini yaparak adresinize gönderiyor.

büyük numara bot siparişi

büyük numara bot siparişi

Büyük Numara Erkek Bot Siparişi Verin

Ayağınıza uygun bir ayakkabı yaptırmak için Asil kundura ile yukarıda belirtmiş olduğumuz numara üzerinden WhatsApp veya doğrudan iletişim yolu ile siparişlerinizi oluşturabiliriniz. Büyük numara erkek bot siparişi vermek isteyenler için 50 numaraya kadar bot yapabilme başarısı gösteren bu firmanın sizlere sunacağı fırsat ve avantajlar saymakla bitmez. Sipariş vermek istediğiniz botun modelini ister asilkundura.com.tr resmi sitemiz üzerindeki erkek bot modelleri üzerinden, isterseniz beğenmiş olduğunuz ve bize gösterebileceğiniz farklı bir modeli de size özel bot siparişi ile hazırlayıp adresinize gönderebiliriz.

büyük numara bot siparişi

büyük numara bot siparişi

Türkiye’nin her yerine ve her noktasına özel ayakkabı siparişi ile hizmet vermekten gurur duyarken, başta Ankara, İstanbul olmak üzere tüm il ve ilçelere sipariş ayakkabı ve bot sistemimiz 24 saat aktif ve kesintisiz hizmet vermektedir. Kullanılan malzemenin kalitesi ayak sağlığınıza verilen önemin sembolü olacağından, ayakkabı ve bot üretiminde kullanılan malzemeler 1. sınıf deri, taban ve malzemelerle hazırlanmakta. En sağlıklı ayakkabı ve bot modellerini profesyonel kalite ile taçlandırarak sizlere ulaştırmaktan gurur duyuyoruz.

 
Yorumlar

Sipariş Vermek

Beğendiğiniz ayakkabının fotoğrafını, ayak ölçülerinizi varsa şikayetlerinizi detaylıca belirtiyorsunuz.
Ardından 0534 526 79 07 numaralı WhatsApp sipariş hattımız üzerinden yaptırmak istediğiniz modeli ve detayları gönderiyorsunuz.
Telefon & Whatsapp : 0534 526 79 07

Kargo Süresi

Siparişinizi verdikten sonra ayakkabınız üretime girmektedir. Yoğunluğa bağlı olarak 3 ile 15 gün içersinde ayakkabınız kargoya verilir. Bulunduğunuz bölgeye göre kargo süresi 1 ile 3 iş günü içerisinde teslim edilir.

Ödeme Yöntemleri

Geri İade

Bizden doğabilecek problemlerde her türlü düzenleme ve düzeltme işlemi yapılabilmektedir. Fakat ayakkabılar özel olarak tasarlandığı için ayakkabınızda bizden kaynaklı hata yoksa geri iadesi yapılamaz.
Copyright © 2016 Ayakkabı Siparişi